Lenovo prezentuje nowe laptopy i monitory gamingowe

Lenovo prezentuje nowe laptopy i monitory gamingowe

inf. prasowa Lenovo:

W Cinema City w Westfield Mokotów w Warszawie 28 października odbyła się premiera najnowszych laptopów Lenovo Legion 7. generacji. Spotkanie przebiegło w kinowej atmosferze pełnej intensywnych wrażeń, podczas którego licznie zgromadzeni goście mieli okazję sprawdzić najnowsze laptopy gamingowe Lenovo wyposażone w procesory Intel® Core™ 12. generacji. W trakcie wydarzenia eksperci z Lenovo i Intela opowiedzieli o ewolucji laptopów Lenovo Legion, które doczekały się już siedmiu generacji.

Na pokazie Lenovo zaprezentowało nowe, bazujące na Intel Core 12. generacji laptopy gamingowe oraz monitory

"Najnowsza, siódma już seria laptopów gamingowych z serii Lenovo Legion stanowi szczyt wydajności i elegancji w tej kategorii produktowej. Zadbaliśmy o to, żeby wraz z jak najlepszymi podzespołami odpowiadającymi za doskonałe wrażenia w grach, szedł również cieszący oko design. Każdy z czterech modeli – Lenovo Legion 5, Legion 5 Pro, Legion S7 i Legion 7 – został ulepszony i może się pochwalić obecnością najwydajniejszych układów dla graczy Intel® Core™ 12. generacji oraz NVIDIA® GeForce RTX™ serii 30 o najwyższej możliwej mocy (TGP) na rynku, możliwej dzięki ulepszonej technologii naszego autorskiego chłodzenia Coldfront 4.0" – powiedział Paweł Zawadzki, Category Manager Consumer Laptops w Lenovo Polska.

Na miejscu zaproszeni goście mieli możliwość sprawdzenia niebywałej wydajności urządzeń Lenovo Legion 5, Legion 5 Pro, Legion S7 i Legion 7 – przedstawicieli siódmej generacji laptopów gamingowych Lenovo, które są już dostępne w polskich sklepach i dodatkowo objęte 2-letnią rozszerzoną gwarancją Premium Care, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi. Oprócz tego zaprezentowano niezwykle szybki monitor gamingowy Lenovo Y25g-30 o odświeżaniu 360Hz oraz dedykowany wymagającym graczom model G32qc-30 o czasie reakcji zaledwie 0,5ms.

"Nasze najnowsze laptopy gamingowe Lenovo Legion 7. generacji mogą pochwalić się zastosowaniem najlepszych technologicznych rozwiązań. Do dyspozycji graczy oddaliśmy doskonałe matryce o rozdzielczości do WXQGA o proporcjach 16:10 z opcjonalną zmienną częstotliwością odświeżania 240 Hz, z Dolby Vision™, a także świetnie grające głośniki z Nahimic Audio, ergonomiczną klawiaturę Legion TrueStrike Pro czy nawet 32 GB RAM DDR5. W Legionach 7. generacji obecne są również najnowsze mobilne karty graficzne NVIDIA® GeForce RTX™ serii 30 z obsługą technologii ray tracing i NVIDIA DLSS, zapewniającymi najlepsze doznania w grach" – powiedział Paweł Zawadzki, Category Manager Consumer Laptops w Lenovo Polska. Ponadto Lenovo, jako jedyny producent, dodaje do swoich najnowszych laptopów gamingowych aż 3 miesiące usługi Xbox Game Pass za darmo.

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Lenovo prezentuje nowe laptopy i monitory gamingowe

 0