LG G7 ThinQ zaprezentowany ze wszystkich stron

LG G7 ThinQ zaprezentowany ze wszystkich stron

Oficjalna zapowiedź smartfona LG G7 ThinQ spodziewana jest w przyszłym tygodniu, więc tradycyjnie już @evleaks postanowił zawczasu pochwalić się pozyskanymi renderami prasowymi nowego flagowca koreańskiego producenta.

Jest to pierwsza okazja, by tak dobrze przyjrzeć się urządzeniu z każdej strony. Sama grafika prezentuje srebrną/szarą wersję kolorystyczną urządzenia, ale zapewne możemy liczyć na kilka innych wariantów. I tak, front w zdecydowanej większości stanowi wyświetlacz z kontrowersyjnym wcięciem w górnej części, gdzie schowane są kamerka przednia i sensory światła oraz zbliżeniowy. Dolna ramka jest nieco grubsza, co jest normalne w przypadku androidowych telefonów (kryje się tam taśma łącząca ekran z płytą główną). Z tyły widzimy nowy moduł podwójnego aparatu, który tym razem umieszczono w wertykalnej orientacji. Pod nim umieszczono czytnik linii papilarnych i zdaje się, że tym razem nie będzie on robił za przycisk Power, ponieważ ten umieszczono w górnej części prawego boku sprzętu. Po lewej stornie dostrzec można zaś przyciski do regulacji głośności oraz jeden dodatkowy, który według przecieków służyć będzie do przywoływania asystenta głosowego (Google Assistant).

Pomimo kontrowersyjnego wcięcia w ekranie, nowy flagowiec LG prezentuje się naprawdę stylowo

O góry kryje się jedynie chowana tacka na karty SIM/microSD, natomiast u dołu zobaczyć można 3,5 mm złącze słuchawkowe (na szczęście LG nie zrezygnowało z niego jak wielu producentów), port USB typu C oraz grill głośnikowy. Poza tym, smartfon posiada błyszczącą metalową ramkę, tak jak V30, a podobnie jak w ostatnich flagowcach firmy, tylny szklany panel jest zaokrąglony, co poprawia jego ergonomię. Trzeba przyznać, że sprzęt prezentuje się naprawdę stylowo, jak na topowy model z 2018 roku przystało. Jeśli zaś chodzi o specyfikację, to możemy liczyć na procesor Snapdragon 845, 6-calowy wyświetlacz QHD+, 6 GB pamięci RAM i baterię o pojemności 3000 mAh (wciąż mamy jednak nadzieję, że producent zdecydował się na większy akumulator). LG G7 ThinQ ma być oficjalnie zapowiedziany 2 maja w Nowym Jorku, wtedy też poznamy wszystkie szczegóły oraz jego cenę.

Pokaż / Dodaj komentarze do: LG G7 ThinQ zaprezentowany ze wszystkich stron

 0