LG potwierdziło, kiedy ujawni flagowca V40 ThinQ

LG potwierdziło, kiedy ujawni flagowca V40 ThinQ

Apple na wczorajszej konferencji ujawniło długo oczekiwane modele iPhone'ów, a wielu innych producentów pozostaje nieco w cieniu, czekając na swoją okazję do przedstawienia flagowych produktów. LG, które wciąż ma do zaprezentowania na ten rok model V40 ThinQ, wreszcie ujawniło, kiedy dokładnie nastąpi ten moment. Należy przyznać, że zrobiło to w całkiem interesujący sposób, ponieważ opublikowany filmik nie mówi nam o najważniejszym elemencie, czyli przybliżonej specyfikacji technicznej telefonu. Wspomniane informacje poznamy dopiero 4 października podczas konferencji, która odbędzie się w LG Science Park w Seulu. Co ciekawe, na dzień wcześniej zaplanowano medialne wydarzenie w Nowym Jorku, gdzie smartfon również ma się pojawić. 

LG V40 ThinQ zostanie zaprezentowany 4 października podczas konferencji w Seulu.

Filmik zdradza coś jeszcze, a mianowicie największą nowość, w jaką zostanie wyposażony LG v40 ThinQ, czyli potrójny system kamer. Chociaż szczegółowe dane odnośnie rzeczonych aparatów są owiane ogromną tajemnicą, to popularny producent potwierdził, że smartfon podobnie jak Huawei P20 Pro posiada trzy obiektywy. Taki rozwój sytuacji powoduje, że LG stanie się drugą firmą decydującą się na takowe rozwiązanie, miejmy nadzieję, że z pożytkiem dla przyszłych właścicieli telefonu poszukujących świetnego narzędzia do robienia profesjonalnych zdjęć. Pomimo iż o specyfikacji technicznej nie posiadamy żadnych oficjalnych szczegółów, to z dotychczas przewijających się informacji wynika, że w pudełku znajdziemy solidny 6,4-calowy smartfon z ekranem OLED o proporcjach 19,5:9, rozdzielczości 3120×1440 pikseli i z modnym wycięciem, który wspomagany jest przez układ Qualcomm Snapdragon 845 z grafiką Adreno 630 oraz 6 GB RAM.

Do tego pojawi się również czytnik linii papilarnych czy coraz mniej popularne wśród producentów urządzeń 3,5 mm wejście słuchawkowe. Urządzenie zasili najpewniej bateria o pojemności 3300 mAh, obsługująca szybkie ładowanie przez USB typu C. Jak więc widzimy, przyszły miesiąc prezentuje się doprawdy ciekawie i jeśli tylko LG nie przesadzi z ceną, tylko zaoferuje konkurencyjne stawki względem dostępnych na rynku modeli, to LG V40 ThinQ będzie sensownym zakupem. Czy propozycji Koreańczyków uda się zmieść nowe iPhone'y? Ciężko teraz jednoznacznie ocenić, ale tak jak wspominaliśmy, cena urządzeń może mieć w tym przypadku ogromne znaczenie, zwłaszcza dla klientów dysponujących mniejszym budżetem.

Pokaż / Dodaj komentarze do: LG potwierdziło, kiedy ujawni flagowca V40 ThinQ

 0