LG prezentuje lekkie i kompaktowe laptopy z serii Gram

LG prezentuje lekkie i kompaktowe laptopy z serii Gram

Nowa linia laptopów Gram na rok 2020 od LG obejmuje Gram 17 17Z90N, Gram 15 15Z90N, Gram 14 14Z90N i 14-calowy LG Gram 2-w-1 14T90N. Cała rodzina ma lekką, kompaktową konstrukcję z długim czasem pracy na baterii,  specyfikację zapewniającą wysoką wydajność i płynne działanie gier dzięki wbudowanemu Iris Plus. Nowe laptopy z serii LG Gram będą napędzane procesorami Intel 10. generacji z układem graficznym  Iris Plus i do 24 GB dwukanałowej pamięci DDR4, co oznacza podwójną moc graficzną w porównaniu do ostatnich modeli, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla twórców treści, oferując moc, która według producenta sprosta najbardziej wymagającym zadaniom.

LG stara się upchać jak największą wydajność i jak największe wyświetlacze, do małych i niesamowicie lekkich konstrukcji.

Nowa seria Gram wyposażona jest w akumulatory 80 Wh zarówno w modelach 17Z90N, jak i 1Z90N, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się godzinami użytkowania bez poświęcania mobilności Nowe LG Gram posiadają również Wi-Fi 6, aby zapewnić użytkownikom najlepszą łączność bezprzewodową i ulepszony system chłodzenia, aby urządzenie działało cicho i nie przegrzewało się również pod dużym obciążeniem. Zdobywca nagrody CES 2020 Innovation Award, flagowe urządzenie LG Gram 17 ma 17-calowy wyświetlacz IPS WQXGA, który zapewnia szczegółowe obrazy i precyzyjne odwzorowanie kolorów. Proporje16:10 zapewniają większą przestrzeń roboczą na pulpicie, dzięki czemu idealnie nadaje się do wielozadaniowości i pracy w wielu oknach.

Kompletna gama Gram oferuje minimalistyczny design o jednolitym ,wysokiej jakości wyglądzie. LG Gram 14 i 15 zapewniają użytkownikom długi czas pracy i rzadsze ładowanie, co wpływa znacząco na komfort pracy. Innowacyjna konstrukcja serii Gram pozwala ​​LG zmieścić 14 i 15-calowe wyświetlacze w obudowie zaprojektowanej dla ekranów 13,3-calowych. Ultra-przenośny 2-in-1 LG 14T90N powraca w wersji na rok 2020 ze zwiększoną funkcjonalnością i wzbogacony o Thunderbolt 3, zapewniając użytkownikom większą wydajność podczas podróży. Poręczne urządzenie zachowuje podstawowe cechy  poprzednich modeli, zapewniając jednocześnie ponad 20 godzin pracy i ważąc zaledwie 1145 gramów.

Pokaż / Dodaj komentarze do: LG prezentuje lekkie i kompaktowe laptopy z serii Gram

 0