LG V35 ThinQ - nowy flagowiec już wkrótce?

LG V35 ThinQ - nowy flagowiec już wkrótce?

Według najnowszych informacji już wkrótce światło dzienne ujrzy nowy flagowiec od LG. Koncern dopiero co ogłosił odświeżenie V30 w postaci V30S ThinQ oraz kolejnego flagowca LG G7 ThinQ, a już za progiem mamy koleją nowość.

W lutym LG ogłosiło ulepszoną wersję flagowca V30, w którym zaimplementowano szereg opcji opartych o sztuczną inteligencję, a zaledwie kilka dni temu świat obiegła wiadomość o planach związanych z LG G7 ThinQ. Teraz poznaliśmy kolejne plany LG i następne urządzenie które pojawi się w sprzedaży. Nowy smartfon ma być kolejnym wcieleniem linii LG V, wyposażonym w 6 calowy ekran z rozdzielczością 2880×1440p (QHD+). Jednakże w tym przypadku wykorzystany zostanie ekran OLED zamiast POLED, który obecny jest w LG V30. Co więcej w przeciwieństwie do nadchodzącego LG G7 ThinQ, nowość nie będzie posiadać kontrowersyjnego wcięcia na ekranie. LG V35 ThinQ będzie kontynuować wygląd poprzedników, również osiągając stosunek ekranu do obudowy na poziomie 80%.

LG zamierza wprowadzić do sprzedaży nowego, ulepszonego reprezentanta serii V. To jednak nie rewolucja, a jedynie ewolucja

Na tylnym panelu znajdzie się ponownie podwójny aparat. Główny 16 Mpix z przysłoną f/1.6 oraz dodatkowy 16 Mpix oferujący szeroki kąt. Co więcej LG ma ulepszyć oprogramowanie oraz dodać nowe tryby jak Super Bright Mode, który ma poprawić jakość zdjęć nawet w warunkach słabego oświetlenia. W nowym smartfonie pojawi się również natywne wsparcie dla Google Lens oraz nowa opcja zwana "AI Cam". Co ciekawe, taki zestaw aparatów w tej samej konfiguracji wraz z funkcjami jest spodziewany również w LG G7 ThinQ. Poza ulepszonym aparatem LG postanowiło również polepszyć dźwięk. Cechą charakterystyczną w V30 był 32-bit Hi-Fi Quad DAC, który znów powróci w ulepszonej wersji z opcjami dostosowywania ustawień i filtrów do swoich preferencji. V35 ma umożliwiać również rozpoznawanie głosu na dużo większe odległości, co sprawi, że opcje związane z asystentem cyfrowym będą miały szersze zastosowanie. Nie wiadomo kiedy dokładnie ma nastąpić premiera nowości, możliwe jest jednak, że nastąpi ona równolegle z prezentacją nowego LG G7, czyli już 2 maja tego roku.

Pokaż / Dodaj komentarze do: LG V35 ThinQ - nowy flagowiec już wkrótce?

 0