LG V40 z 5 aparatami, rozpoznawaniem twarzy i Quad Dac

LG V40 z 5 aparatami, rozpoznawaniem twarzy i Quad Dac

LG ma całkiem udany rok 2018. Firma wypuściła dobrze oceniany LG G7 ThinQ, który dodatkowo w najnowszej aktualizacji otrzymał możliwość nagrywania wideo 4K 60 fps. Koreańczycy nie mają jednak w planach spoczywania na laurach, co pokazują najnowsze informacje o nadchodzącym LG V40.

Świat własnie obiegły wieści o rzekomych wielkich zmianach w Samsungu Galaxy S10. Smartfon ten ma pojawić się na początku 2019 roku i jednocześnie będzie produktem wydanym z okazji 10 rocznicy serii Galaxy S. Dodatkowo tym razem urządzenia te mają pojawić się w trzech wariantach, a największy z nich będzie dostarczany z potrójnym aparatem z tyłu. Konkurencja jednak rośnie w siłę i to właśnie V40 może pobić Galaxy S10 choćby dzięki trójwymiarowemu rozpoznawaniu twarzy - opcji, którą Apple wprowadziło w iPhone X. Z najnowszych informacji wynika, że LG V40 ma właśnie posiadać tę opcję, na podobieństwo technologii zastosowanych w Apple i... Xiaomi. LG pracuje wspólnie z Apple nad wyświetlaczami LCD, które się pojawią w iPhone'ach 9 jeszcze w tym roku. Ta relacja przyniesie jednak korzyści obu stronom, choć póki co nie wiadomo czy LG zdecyduje się na LCD czy OLED.

LG V40 może być bardzo ciekawą propozycją w segmencie flagowców

LG V40 z 5 aparatami, rozpoznawaniem twarzy i Quad Dac

To jednak nie koniec niespodzianek. Najnowsze raporty mówią, że V40 będzie wyposażone aż w 5 kamer. W takim wypadku przy 3 aparatach z tyłu i podwójnej kamerze selfie oraz rozpoznawaniu twarzy 3D, LG może poważnie zagrozić Samsungowi w pojedynku flagowców. Póki co oczywiście rozpoznawanie twarzy nie zostało oficjalnie potwierdzone, jednak byłby to najbardziej prawdopodobny scenariusz biorąc pod uwagę podwójny aparat na froncie. Źródła podają również, że w LG V40 pojawi się Quad DAC, który nie będzie mamy nadzieję, w żaden sposób ograniczony terytorialnie oraz dedykowany guzik do asystenta Google na plecach urządzenia.

Pokaż / Dodaj komentarze do: LG V40 z 5 aparatami, rozpoznawaniem twarzy i Quad Dac

 0