LG wyda ulepszone wersje smartfonów K8 i K10 jeszcze w tym roku

LG wyda ulepszone wersje smartfonów K8 i K10 jeszcze w tym roku

LG potwierdziło, że zaprezentuje ulepszone wersje swoich popularnych smartfonów K8 i K10 w trakcie branżowych targów Mobile World Congress 2018.

Nowe wersje zrezygnują z łatki budżetowców na rzecz klasy premium. Posunięcie wydaje się być rozsądnym pomysłem, albowiem koreański producent nie jest tak popularny jak giganci w postaci Samsunga, czy Apple. Telefony otrzymają lepsze kamery z szybkim autofocusem, czy aparat gwarantujący bardzo dobrą jakość zdjęć wykonywanych przy gorszym oświetleniu. Urządzenia pojawią się w trzech różnych wariantach kolorystycznych, żeby przypaść do gustu większej grupie potencjalnych odbiorców. Obecne modele K8 oraz K10 są domyślnie wydawane z Androidem Nougat, aczkolwiek producent wydał już dla nich odpowiednią aktualizację do Oreo. Miejmy więc nadzieję, że wymienione wyżej modele również dostaną rzeczony system, by nie zostać w tyle za czołówką, oferującąc najnowsze standardy.

Nowe wersje będą się charakteryzować m.in. lepszej jakości aparatem, różnymi kolorami obudów, czy zastosowaniem wielu najnowszych technologii 

Z racji na zapotrzebowanie funkcji Gesture Shot, Auto Shot, czy Quick Share, będą one obecne w kolejnych wydaniach K8 i K10. Dodatkowo zostanie zaimplementowany specjalny czytnik, który nie tylko odblokuje telefon za pomocą odcisku palca, ale również posłuży do uruchomienia szybkiej migawki niezbędnej w wykonaniu zdjęcia. Oba modele zostaną wydane w Europie jeszcze w bieżącym roku. Dokładną datę premiery, a także cenę poznamy w najbliższej przyszłości. Jednak według wielu informacji nie powinniśmy oczekiwać zbyt radykalnych podwyżek cen z racji zastosowania lepszych podzespołów. Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że popularny producent elektroniki potwierdził oficjalnie wycofanie się z chińskiego rynku. Kluczowym powodem jest niknące zainteresowanie telefonami sygnowanych logiem koreańskiej firmy. Na tamtejszym rynku dominują lokalni twórcy, Huawei i Samsung.  

Pokaż / Dodaj komentarze do: LG wyda ulepszone wersje smartfonów K8 i K10 jeszcze w tym roku

 0