LG zaprezentuje lewitujący głośnik Bluetooth na CES 2017

LG zaprezentuje lewitujący głośnik Bluetooth na CES 2017

LG zamierza wydać swój pierwszy lewitujący głośnik oparty o transmisję danych Bluetooth w przyszłym roku. Koreańska firma zamierza go jednak najpierw zademonstrować na targach CES.

LG PJ9 unosi się nad stacją dokującą (zwaną przez LG "Levitation Station") wyposażoną w elektromagnesy. W podstawie zestawu znajduje się również subwoofer. Głośnik emituje dźwięk w 360 stopniach i posiada certyfikat IPX7, a więc zapewnia odporność na zamoczenia i wstrząsy.

LG szacuje czas pracy PJ9 na 10 godzin. Gdy bateria osiągnie poziom 20%, głośnik automatycznie opada na stację dokującą, co powinno nastąpić po 8 godzinach odtwarzania. Producent nie podał jeszcze ceny ani daty wydania urządzenia na rynek, lecz definitywnie zademonstruje je na nadchodzących targach Consumer Electronics Show 2017, trwających od 5 do 8 stycznia 2017 w Las Vegas.

LG PJ9 - lewitujący głośnik Bluetooth

Jakub Krawczyński
Jakub Krawczyński Redaktor

Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.

Zgłoś autorowi błąd na stronie

Komentarze


Ładuję...