Lian Li PC-O11 - obudowa, w której liczy się odpowiednia wentylacja

Lian Li PC-O11 - obudowa, w której liczy się odpowiednia wentylacja

Do sprzedaży trafiła obudowa Lian Li PC-O11, dla której według zapewnień producenta liczy się nie tylko odpowiednia przestrzeń na podzespoły lub diody RGB, lecz także odpowiednia cyrkulacja powietrza wewnątrz. 

Lian Li PC-O11 jest obudową posiadającą wymiary 465 x 270 x 476 i wagę 9,5 kilograma. Wyprodukowano ją z hartowanego szkła, stali SECC, jak również różnych tworzyw sztucznych. Dwukomorowa konstrukcja została przygotowana pod płyty główne o formacie ATX, E-ATX, Micro-ATX oraz Mini ITX. Warto do tego wspomnieć o miejscu na kartę graficzną, której długość maksymalna wynosi maksymalnie 420 milimetrów, czy coolera procesora nieprzekraczającego 155 milimetrów i slotach na dokładnie dwa zasilacze. Jeżeli chodzi o miejsca na dysk, producent proponuje trzy sloty 3,5" oraz aż sześć 2,5". Warto nadmienić, że klatkę na HDD można w pełni zdemontować. Jak więc widzimy produkt zadowoli osoby szukające odpowiedniej przestrzeni, jak również lokalizacji na konkretną liczbę zasilaczy.

Producent Lian Li PC-O11 postawił na odpowiedni przewiew powietrza w obudowie. Dzieje się tak za sprawą montażu odpowiednich wentylatorów.

Lian Li PC-O11 - obudowa, w której liczy się odpowiednia wentylacja

Głównym aspektem, na który postawił producent jest odpowiednie chłodzenie. Dzięki temu w środku obudowy zamontujemy do dwunastu wentylatorów 120-milimetrowych (góra, dół, bok, front) oraz dwóch 80-milimetrowych (tył). Oprócz tego pięć specjalnych magnetycznych filtrów przeciwkurzowych. Warto nadmienić, że domyślnie w zestawie otrzymujemy dwa śmigła 120-milimetrowe lub pięć identycznych w wersji RGB. Standardowe europejskie ceny Lian Li PC-O11 wynoszą 129 i 149 euro, a więc w przeliczeniu mniej więcej 565 i 655 złotych. Teoretycznie jak na obudowę jest to spora suma pieniędzy, ale nadal mieści się w granicach akceptowalności. Obecnie nie wiemy kiedy obudowa trafi do polskiej dystrybucji.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Lian Li PC-O11 - obudowa, w której liczy się odpowiednia wentylacja

 0