Lian Li SP750 - modularny zasilacz SFX z certyfikatem 80 PLUS GOLD

Lian Li SP750 - modularny zasilacz SFX z certyfikatem 80 PLUS GOLD

Lian Li ogłosiło wprowadzenie i rozpoczęło zbieranie zamówień przedpremierowych na zasilacz SP750, który charakteryzuje się w pełni modularną konstrukcją, a certyfikat 80 PLUS GOLD zapewnia, że ​​nawet podczas dużych obciążeń konstrukcja ta zapewnia wysoką wydajność. Zasilacz został objęty 5-letnią gwarancją producenta i u Zachodnich sprzedawców pojawia się w  cenie 139,99 USD, co w przeliczeniu daje 530 zł plus podatki. Obudowa ze szczotkowanego aluminium utrzymana jest w szarej, minimalistycznej kolorystyce, z również minimalistycznym wzornictwem, które przywodzi na myśl wytrzymałość.

Lian Li SP750 to modularny zasilacz SFX z certyfikatem 80 PLUS GOLD i minimalistyczną obudową wykonaną ze szczotkowanego aluminium.

Zasilacz jest w formacie SFX i jako taki posiada wymiary: długość 125 mm, szerokość 100 mm i głębokość 63,5 mm. Modularna konstrukcja oznacza, że użytkownik może podłączyć tylko niezbędne przewody, co pomaga utrzymać porządek w obudowie i minimalizuje elementy ograniczające przepływ powietrza. Modularna konstrukcja umożliwia również wykorzystanie niestandardowych przewodów zasilających, co pozwala na jeszcze większą personalizację komputera. SP750 ma maksymalną moc 750 watów. Posiada ocenę 80 PLUS GOLD, co zapewnia, że ​​ten zasilacz zapewni wysoką wydajność i dobrą niezawodność nawet podczas dużych obciążeń. 

Lian Li zapewnia, że przy produkcji wykorzystywane są wyłącznie japońskie kondensatory elektrolityczne, które cieszą się uznaniem dzięki doskonałej jakości wykonania i wydajności nawet w wysokich temperaturach. Konstrukcja ta ma być również wyjątkowo cicha, a to za sprawą pasywnej pracy aż do 40% obciążenia. Zasilacz LIAN LI SP750 jest obecnie dostępny w przedsprzedaży, z przewidywaną datą premiery 12 lipca, jednak w tym terminie w przedsprzedaży pojawi się inna wersja SP750 O11D MINI z pakietem kabli bez oplotu, którą wyceniono na 189,99 USD, co daje około 720 zł.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Lian Li SP750 - modularny zasilacz SFX z certyfikatem 80 PLUS GOLD

 0