Life is Strange 2 oficjalnie. Gra otrzymała krótki teaser

Life is Strange 2 oficjalnie. Gra otrzymała krótki teaser

Choć o istnieniu Life is Strange 2 wiedzieliśmy od jakiegoś czasu, to dopiero teraz twórcy oficjalnie potwierdzili jej istnienie, a także zaprezentowali pierwszy teaser.

Life is Strange było jedną z ważniejszych produkcji minionych lat, a przygody dwóch przyjaciółek — Max oraz Cloe przyciągnęły przed ekrany monitorów i wzruszyły wiele osób. Własnie mocna, jak również przejmująca fabuła stanowiły fundamentalny atut tej gry, który zaważył na jej rynkowym sukcesie. Nic więc dziwnego, że fani wyczekiwali kontynuacji serii. W zeszłym roku otrzymaliśmy kilkuodcinkowego prequela ostatecznie zamykającego opowieść ukazaną w jedynce. Natomiast teraz przyszedł czas na nową odsłonę, która została oficjalnie zapowiedziana, a także otrzymała krótki teaser. Oczywiście nie widzimy na nim jakichkolwiek postaci poza zniszczonym plecakiem mogącym sugerować powrót poprzedniej bohaterki Max, aczkolwiek jest to sprzeczne z twierdzeniem autorów, jakoby mielibyśmy otrzymać zupełnie osobną fabułę.

Pierwszy epizod Life is Strange 2 zadebiutuje już 27 września

Za projekt odpowiada dokładnie ta sama ekipa, czyli studio Dontnod Entertainment. Tym samym możemy pozostać spokojni o ewentualną jakość produkcji. Pięcioodcinkowy sezon Life is Strange 2 zadebiutuje dość szybko, bo już 27 września bieżącego roku na PC, PS4 oraz Xbox One (spekuluje się też o Nintendo Switch, lecz nie zostało to potwierdzone). Jeżeli nie możecie się doczekać powrotu do uniwersum LiS, już 26 czerwca będziecie mogli ściągnąć w pełni darmowy The Awesome Adventures of Captain Spirit, które jest swoistym demem mającym za zadanie wprowadzić nas do drugiej części. Opowiada o historii 10-letniego chłopca posiadającego dość sporą wyobraźnię. Przygoda, jaka go czeka ma być doprawdy interesująca.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Life is Strange 2 oficjalnie. Gra otrzymała krótki teaser

 0