Lioncast prezentuje gamingowe myszki dla fanów gier FPS i MMO

Lioncast prezentuje gamingowe myszki dla fanów gier FPS i MMO

Lioncast jest niemieckim producentem sprzętu gamingowego, który właśnie wprowadził do sprzedaży dwa modele myszek dla graczy LM20 i LM30. Urządzenia te charakteryzują się precyzyjnym sensorem o wysokiej rozdzielczości, a także sporą ilością programowalnych przycisków.

LM20 jest bardzo ergonomiczną myszką gaminigową, która została wyprofilowana dla osób praworęcznych. Jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewniających komfort użytkowania przez długi czas i wyposażona w aż 12 przycisków, w tym 12 programowalnych. Działają one na przełącznikach Omron, których żywotność jest przewidywana na 50 milionów kliknięć. Najważniejszym elementem tego urządzenia jest jednak laserowy sensor Avago 9800, który nie tylko pracuje z rozdzielczością osiągającą nawet 16 400 DPI, ale oferuje również możliwość dostosowania jej zależnie od preferencji użytkownika - oczywiście o jej aktualnym poziomie będzie nas informować świecąca dioda LED. Dzięki częstotliwości próbkowania na poziomie 1000Hz każdy ruch z łatwością zostanie zarejestrowany i to nawet w czasie dynamicznej rozgrywki, natomiast czas reakcji kursora na komputerze będzie minimalny.

Oba gryzonie działają na przełącznikach Omron, których żywotność przewidywana jest na 50 milionów kliknięć

LM 30 jest z kolei myszą dla graczy, którzy lubują się w grach typu MMO, RPG i MOBA. To stwierdzenie ma odzwierciedlenie w 19 w pełni programowalnych przyciskach, z których aż 12 zostało umieszczonych na lewym boku urządzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez problemów możemy przypisać najważniejsze umiejętności, zaklęcia czy komendy pod wybrany przycisk. LM30, tak samo jak LM20, korzysta z sensora Avago 9800 o rozdzielczości 16400 DPI i czasie reakcji wynoszącym 1 ms, jak również przełączników Omron. Obie myszki posiadają solidny kabel i zestaw 8 ciężarków, których zadaniem jest dopasowanie idealnej wagi sprzętu do potrzeb gracza. Jednak czynnikiem, dzięki któremu produkty te znacząco wyróżniają się na tle konkurencji, jest ich cena. Najnowsze produkty Lioncast są już dostępne w sklepach z akcesoriami oraz sprzętem komputerowym w cenie od 186 zł.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Lioncast prezentuje gamingowe myszki dla fanów gier FPS i MMO

 0