Logitech G560 - głośniki dla graczy z podświetleniem w stylu Ambilight

Logitech G560 - głośniki dla graczy z podświetleniem w stylu Ambilight

Logitech ma swoim portfolio mniej lub bardziej udane zestawy głośników, jednakże tym razem firma zdecydowała się pokazać coś nowego. Logitech G560 to zestaw głośników zaprojektowany z specjalnie o graczach i jest on częścią linii Logitech G.

G560 to zestaw złożony dwóch głośników oraz subwofera, jednakże w tym przypadku generowanie dźwięku zdaje się być ich poboczną funkcją, a pierwszeństwo przejmuje tutaj technologia Logitech G Lightsync, która działa jak znana z produktów Razera synchronizacja kolorów Chroma LED. G560 posiada 4 strefy świetlne, które pozwolą użytkownikowi rozświetlić swoje stanowisko pracy dostosowanymi personalnie kolorami, z możliwością synchronizacji z innymi urządzeniami z serii "G", które wyposażono w funkcję Lightsync. To jednak nie wszystkie możliwości głośników, bo ich zdolność rozświetlania pomieszczenia, jest bardziej zaawansowana, niż może się na pierwszy rzut oka wydawać.

Głośniki, których główną zaletą jest to, że świecą... ;)

Dzięki wprowadzeniu dodatkowych opcji realizowanych za pomocą oprogramowania, Logitech dostarcza opcje podobne do tego co oferuje Ambilight w produktach Philipsa. Podczas gdy deweloper pracuje z deweloperami gier, by zintegrować Lightsync z najpopularniejszymi tytułami, to oprogramowanie potrafi samoczynnie wykrywać kolory na ekranie, generując w czasie rzeczywistym podświetlenie zgodne z kolorystyką wyświetlanego obrazu. Logitech poszedł nawet o krok dalej, pozwalając użytkownikom wybierać obszar, z którego aplikacja będzie pobierała aktualny kolor. Przykładowo jeśli ustawicie jako obszar wzorcowy narożniki monitora, to oświetlenie z głośników będzie reagować na zmiany kolorów tylko w tych zdefiniowanych obszarach. Głośniki pojawią się w sklepach w kwietniu w cenie 199 dolarów USD.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Logitech G560 - głośniki dla graczy z podświetleniem w stylu Ambilight

 0