Logitech G - noworoczna promocja dla graczy

Logitech G - noworoczna promocja dla graczy

Firma Logitech nie od dziś jest doskonale znana przez środowisko gamingowe. Ich produkty bywają nieodłącznym elementem stanowiska zarówno dla graczy konsolowych, jak i pecetowych. Ci, którzy w mijającym roku jeszcze nie zdążyli wzbogacić swojego zestawu, mają teraz swoją szansę.

Logitech G wychodzi z kolejną inicjatywą dla graczy i rozpoczyna noworoczną promocję na wybrane urządzenia – „Nowy Rok, nowy sprzęt!”. Promocja ta będzie obejmować między innymi wybrane produkty z serii Prodigy – mysz G203 będzie kosztować teraz zaledwie 119 zł, klawiatura membranowa G213 249 zł, słuchawki G231 199 zł, a model G233 tylko 299 zł. Taka promocja z pewnością zadowoli każdego, kto zamierza rozbudować swój zestaw. Dla bardziej wymagających w ofercie pojawią się również słuchawki G433 z dźwiękiem przestrzennym 7.1 w trzech wariantach kolorystycznych. Ich cena będzie wynosić zaledwie 399 zł.

Rabaty są już dostępne w sklepach na terenie całej Polski i potrwają do 8 stycznia lub do wyczerpania zapasów

Logitech G - noworoczna promocja dla graczy

A to jeszcze nie wszystko - w promocji pojawi się również bardzo dobrze przyjęta klawiatura mechaniczna G413 (w wersji Carbon oraz Silver) ze znakomitymi przełącznikami Romer-G w cenie 349 zł, a także mysz G502 Proteus Spectrum w cenie 249 zł. Fani gier wyścigowych nie będą poszkodowani – z myślą o nich w ofercie pojawi się znakomity moduł przekładni biegów Driving Force Shifter w cenie 199 zł. Oczywiście jest to cena sugerowana i może ona różnić się w poszczególnych sklepach. Rabaty są już dostępne w sklepach Komputronik, Media Expert, Media Markt, Morele, RTV Euro AGD, Saturn i X-Kom na terenie całej Polski i potrwają do 8 stycznia lub do wyczerpania zapasów, więc należy się śpieszyć.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Logitech G - noworoczna promocja dla graczy

 0