Logitech G prezentuje G309 – nową gamingową mysz z technologią LIGHTSPEED

Logitech G prezentuje G309 – nową gamingową mysz z technologią LIGHTSPEED

Logitech G, marka firmy Logitech, ogłosiła Logitech G309 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse, czyli wysokiej jakości mysz z podwójną łącznością bezprzewodową i precyzyjnym śledzeniem w nowo zaprojektowanej obudowie.

Mysz do gier G309 LIGHTSPEED jest kompatybilna z POWERPLAY, co pozwala graczom na zasilanie G309 bez baterii AA w środku, jeśli zaopatrzą się w bezprzewodowy system ładowania Logitech G PowerPlay, który jest sprzedawany oddzielnie. Zmniejsza to wagę o 18 g (waga baterii alkalicznej).

Mysz do gier G309 LIGHTSPEED jest kompatybilna z POWERPLAY, co pozwala graczom na zasilanie G309 bez baterii AA w środku.

Wyposażona w niezwykle energooszczędny czujnik HERO 25K, mysz G309 oferować ma wedle zapewnień producenta ponad 300 godzin ciągłej rozgrywki z szybkością raportowania 1 ms w trybie LIGHTSPEED na jednej baterii alkalicznej AA. Po przełączeniu na tryb Bluetooth, żywotność baterii wzrosnąć ma do ponad 600 godzin na jednej baterii alkalicznej AA.

Logitech G zapewnia, że mysz jest wytrzymała, a jednocześnie kompaktowa i lekka, ważąc zaledwie 86 gramów z baterią alkaliczną AA i 68 gramów bez baterii niej, ale w połączeniu z POWERPLAY.

Mysz Logitech G309 LIGHTSPEED wykorzystuje wyjątkową technologię bezprzewodową LIGHTSPEED firmy Logitech G, zapewniającą wysoką wydajność w grach, co w połączeniu z czujnikiem HERO 25K pozwala osiągnąć topowe osiągi, w tym wyjątkową szybkość reakcji i dokładność, 400 IPS i czułość do 25 600 DPI, bez akceleracji i wygładzania.

G309 LIGHTSPEED jest wyposażona w hybrydowe przełączniki optyczno-mechaniczne LIGHTFORCE zapewniające szybkość, niezawodność i precyzyjne uruchamianie z wyraźną reakcją. LIGHTFORCE wykorzystuje galwaniczne części stykowe w przełączniku, które działają tak samo jak przełączniki mechaniczne, aby zachować to wyraźne uczucie. Wyzwalacze optyczne i mechaniczne zostały zaprojektowane zgodnie, zapewniając najwyższą wydajność w grach. Przełączniki hybrydowe LIGHTFORCE zapewniają niezawodne ultraniskie opóźnienia aktywacji optycznej w połączeniu z najlepszymi atrybutami wyraźnych, dotykowych kliknięć mechanicznych.

Cena i dostępność

Dostępna w kolorze czarnym i białym bezprzewodowa mysz do gier Logitech G309 LIGHTSPEED jest dostępna od 9 lipca 2024 r. w sugerowanej cenie detalicznej 359 PLN.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Logitech G prezentuje G309 – nową gamingową mysz z technologią LIGHTSPEED

 0