LOGITECH G prezentuje gamingową klawiaturę PRO X 60 z technologią KEYCONTROL

LOGITECH G prezentuje gamingową klawiaturę PRO X 60 z technologią KEYCONTROL

G PRO X 60 LIGHTSPEED Gaming Keyboard to klawiatura od marki Logitech, którą wyposażono w szereg funkcji nie tylko dla zwykłych graczy, ale również e-sportowców.

Logitech G PRO X 60 LIGHTSPEED Gaming Keyboard jest 60-procentową klawiaturą i taki sprzęt staje się coraz bardziej popularny wśród e-sportowców, ponieważ pozostawia więcej miejsca na myszkę. Urządzenie oferuje technologię KEYCONTROL, która pozwala na bardziej zaawansowane dostosowanie sprzętu. Jak podaje producent "KEYCONTROL został opracowany w celu rozszerzenia możliwości klawiatury poza standardową klawiaturę pełnowymiarową". Funkcja ta jest dostępna z poziomu oprogramowania GHUB.

Logitech G PRO X 60 LIGHTSPEED Gaming Keyboard jest 60-procentową klawiaturą wyposażoną w przełączniki GX Optical w konfiguracjach tactile i linear.

LOGITECH G prezentuje gamingową klawiaturę PRO X 60 z technologią KEYCONTROL

Opcja pozwala przypisać do 15 funkcji na klawisz i dostosować klawiaturę do ich unikalnego stylu. W połączeniu z G-SHIFT zaawansowaną funkcją, którą gracze mogą przypisać do prawie każdego przycisku (jak przycisk boczny myszy do akcji), gracze mogą aktywować nową warstwę klawiszy i uzyskać szybki dostęp do dowolnego klawisza lub polecenia bezpośrednio pod lewą ręką i klawiszami WASD, lub dowolnym innym programowalnym klawiszem na klawiaturze.

Urządzenie wyposażono również w bezprzewodową technologię LIGHTSPEED. Gdy zawodowy gracz bierze udział w turnieju, często otaczają go tysiące ludzi ze sprzętami generującymi fale radiowe, takimi jak telefony komórkowe, kamery produkcyjne i różne sieci. LIGHTSPEED generuje równoważne zakłócenia częstotliwości radiowych, aby zapewnić bezproblemowe działanie protokołu bezprzewodowego.

PRO X 60 posiada przełączniki GX Optical w konfiguracjach tactile i linear. Klawiatura Logitech Pro X 60 jest już dostępna w kolorach czarnym, białym i różowym, bezprzewodowa klawiatura do gier PRO X 60, w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz wybranych regionach globu. Jej cena wynosi 199 euro. Urządzenie zamówimy na oficjalnej stronie Logitech.

Dodatkowe funkcje klawiatury PRO X 60 obejmują:

  • Nakładki na klawisze PBT
  • Podświetlenie LIGHTSYNC RGB
  • Przełącznik trybu gry
  • Rolkę głośności i sterowanie multimediami
  • Bluetooth
  • Adapter LIGHTSPEED 2:1
  • Futerał do przenoszenia
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: LOGITECH G prezentuje gamingową klawiaturę PRO X 60 z technologią KEYCONTROL

 0