Logitech Litra Glow - idealna lampka dla początkujących streamerów?

Logitech Litra Glow - idealna lampka dla początkujących streamerów?

Rozpoczynasz przygodę ze streamingiem, ale zwykła lampka światła sprawia, że wszystko wygląda niekorzystnie? Logitech może mieć rozwiązanie w postaci lampki Litra Glow.

Podczas przesyłania strumieniowego twórcy często używają świateł, aby rozjaśnić swoją konfigurację. Bez żadnego dodatkowego źródła światła, obraz będzie przytłumiony, co sprawia, że lampka często staje się niezbędnym dodatkiem. Profesjonaliści mają oświetlenie na odpowiednim poziomie, jednak nowicjusze w streamingu nie chcę wydawać pieniędzy na rozbudowane zestawy. Właśnie dla nich Logitech skonstruował lampkę Litra Glow, która wykorzystuje LED z pełnym spektrum. Technologia TrueSoft zastosowana w tej lampce sprawia, że ​​scena jest bardziej kinowa i jaśniejsza, nadając naturalny wygląd każdej karnacji.

Litra Glow ma oferować idealne oświetlenie dla streamerów siedzących przed komputerem,sprawiając,  że ​​scena jest bardziej kinowa i jaśniejsza, nadając naturalny wygląd każdej karnacji.

Lampa Litra Glow ma maksymalną moc 250 lumenów i wykorzystuje precyzyjnie wyrzeźbioną soczewkę optyczną. Ponadto posiada bezramkowy dyfuzor, który otacza użytkownika miękkim światłem, aby scena wyglądała bardziej profesjonalnie. Urządzenie jest typu plug-and-play, więc użytkownicy mogą po prostu podłączyć je do swojego istniejącego systemu i jest gotowe do użycia. Lampkę można oczywiście dostosować za pomocą oprogramowania Logitech G Hub. Użytkownicy mogą zmieniać temperaturę kolorów (od 2700K do 6500K), ustawienia jasności, tworzyć profile oświetlenia i przypisywać je do klawiszy G.

Lampka firmy Logitech nie oślepia  i według producenta jest bezpieczna do przesyłania strumieniowego przez cały dzień, nawet dla osób spędzających do 12 godzin przed komputerem. Lampa jest wyposażona w uchwyt monitora z regulowaną wysokością, nachyleniem i obrotem, zapewniając użytkownikom wystarczającą ergonomię, aby ustawić ją tak, jak uznają to za stosowne. "Litra Glow z technologią TrueSoft to najszybszy sposób na zapewnienie najwyższej jakości oświetlenia na dowolnym komputerze stacjonarnym" - powiedziała Jasmine Apolinar, menedżer produktu w Logitech For Creators. "Zaprojektowaliśmy Litra Glow, aby sprostać typowym wyzwaniom, z jakimi borykają się streamerzy i twórcy treści, w tym jakość światła, ostre cienie i zmęczenie oczu spowodowane długimi godzinami przesyłania strumieniowego".

Logitech planuje jeszcze w tym miesiącu wprowadzi Litra Glow do sprzedaży w USA, Kanadzie, Australii i wybranych krajach Europy za 59,99 USD.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Logitech Litra Glow - idealna lampka dla początkujących streamerów?

 0