Logitech Slim Combo przerodzi Twój iPad Pro w urządzenie 2w1

Logitech Slim Combo przerodzi Twój iPad Pro w urządzenie 2w1

Firma Logitech znana jest nie tylko z akcesoriów do PC, lecz także iPadów. Właśnie do sprzedaży weszło jej najnowsze akcesorium do tego urządzenia, Slim Combo.

Logitech Slim Combo jest czymś na zasadzie pokrywy z klawiaturą wraz z regulowaną podpórką, dzięki której gadżet firmy Apple można wykorzystać w różnorakich sytuacjach, całkiem podobnie do Surface Pro (plus klawiatura Type Cover), z którym iPad Pro często jest zestawiany jako konkurent. Akcesorium dostępne jest dla iPada Pro w wersji 10,5- oraz 12,9-calowej. Slim Combo magnetycznie przyczepia się do krawędzi iPada i można używać go także bez klawiatury. Swoją drogą, wariant dla większego tabletu Apple jest wyposażony w składaną podpórkę na nadgarstek. Klawisze są podświetlone, a całość używa Smart Connectora.

Korpus Slim Combo jest wykonany ze wzmocnionego plastiku i znajdziemy na nim także pętelkę na Apple Pencil, aczkolwiek jak pokazuje casus Surface Pro 3, nie jest to idealne rozwiązanie. Logitech Slim Combo jest dostępne w podobnej cenie do Apple Smart Keyboard, a oferuje nieco większą funkcjonalność, więc dla osób pragnących zwiększyć swoją produktywność na tym urządzeniu, wydatek rzędu 129 / 149 USD (za odpowiednio wersję dla 10,5- oraz 12,9-calowego iPada Pro) wydaje się być uzasadniony. Slim Combo nie uczyni z tabletu Apple pełnoprawnego substytutu laptopa, ale na pewno może okazać się przydatny osobom pracującym mobilnie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Logitech Slim Combo przerodzi Twój iPad Pro w urządzenie 2w1

 0