Logitech wprowadza bezprzewodowe słuchawki dla graczy G553

Logitech wprowadza bezprzewodowe słuchawki dla graczy G553

Oferta akcesoriów dla graczy marki Logitech właśnie powiększyła się o bezprzewodowe słuchawki G553. Wygląda na to, że to po prostu słuchawki G633 Artemis Spectrum, ale po prostu pozbawione kabla.

Logitech G553 to nowe słuchawki dla graczy w portfolio firmy znanej z produkcji akcesoriów komputerowych. Wyposażone są w autorskie przetworniki Pro-G o średnicy 40 mm. Według producenta, dzięki redukcji zniekształceń, mają one oferować czystszy dźwięk. Słuchawki obsługują standard 7.1.

G553 mają również składany mikrofon z pop filtrem, który ma eliminować niechciane dźwięk, pojawiające się przede wszystkim przy wymawianiu, takich liter, jak „p” lub „b”. Na lewej słuchawce nowych słuchawek dla graczy umieszczono panel sterowania, który pozwala na regulowanie głośności lub całkowite wyłączenie mikrofonu.

Nowe słuchawki są bezprzewodowe, ale wymagają podłączenia odbiornika USB. Logitech deklaruje, że będą działać do 15 metrów z dala od komputera. Jeśli chodzi o wbudowany akumulator, to powinien on wystarczyć na 15 godzin ciągłego działania. Po tym czasie konieczne będzie ponowne ładowanie, do którego służy 2-metrowy kabel USB (w zestawie).

Do słuchawek będzie można zainstalować dedykowaną aplikację do regulowania głośności, ustawiania poszczególnych kanałów lub włączenia technologii dźwięku przestrzennego Dolby Headphone X. Słuchawki Logitech G553 mają trafić do sprzedaży jeszcze w styczniu w cenie 150 dolarów.

Logitech G553

Pokaż / Dodaj komentarze do: Logitech wprowadza bezprzewodowe słuchawki dla graczy G553

 0