Logitech zapowiada nową bezprzewodową myszkę oraz klawiaturę mechaniczną

Logitech zapowiada nową bezprzewodową myszkę oraz klawiaturę mechaniczną

Poszukujecie nowego wysokiej klasy sprzętu do grania, nie przepadacie za ograniczeniami wynikającymi z połączenia kablem i nie chcecie wydawać majątku na bezprzewodowe urządzenia z najwyższej półki? W takim razie powinniście zwrócić uwagę na nowe propozycje Logitecha, które może nie należą do najtańszych, ale ich ceny wydają się być nieco bardziej przystępne niż w przypadku konkurentów.

Mysz Logitech G603 oferuje bezprzewodową rozgrywkę, która zadowolić ma najbardziej wymagających graczy. To pierwsza mysz, w której znajduje się autorski sensor Logitech G, HERO. Wedle zapewnień producenta oferuje on dokładność i precyzję śledzenia ruchów w zakresie od 200 do 12 000 DPI i nawet przy najwyższej wartości DPI nie występuje wygładzanie czy przyspieszanie. Sensor zaprojektowano pod kątem energooszczędności i działanie jego podobno gwarantuje 10 razy lepszą wydajność zużywania energii niż rozwiązania poprzedniej generacji, dzięki temu urządzenie wykorzystuje potencjał wydajności sensora, zapewniając nawet 500 godzin nieprzerwanej gry bez potrzeby wymiany baterii. Natomiast zastosowanie technologii LIGHTSPEED umożliwiać ma osiągnięcie najwyższej jakości bezprzewodowej gry, a Logitech twierdzi, że solidność połączenia potrafi przewyższyć swoją wydajnością modele wymagające kabla. Myszka jest też dużo tańsza niż modele G703 i G903 z LIGHTSPEED, które zapowiadano wcześniej w tym roku, ponieważ jej cena to 349 PLN.

Nowe bezprzewodowe kontrolery Logitecha to ciekawe propozycje dla graczy, którzy nie chcą wydawać majątku, ale nie zadowolą się też najbardziej podstawowymi peryferiami

G613 to z kolei mechaniczna klawiatura, która również wykorzystuje bezprzewodową technologię LIGHTSPEED. Dzięki temu prędkość raportowania wynosi 1ms. Połączenie z komputerem jest możliwe przy użyciu nadajnika USB. Dostępny jest również standard Bluetooth, który gwarantuje łączność z wieloma urządzeniami. Rozwiązania zastosowane w klawiaturze oferują do 18 miesięcy działania z dwoma bateriami AA. Producent zastosował autorskie, błyskawicznie reagujące, mechaniczne przełączniki Romer-G, które mają rejestrować naciśnięcia klawiszy do 25% szybciej niż standardowe przełączniki konkurencji. Wysokość i ciężar aktywacji wynoszą odpowiednio 1,5 mm i 45g. Dostępne jest również 6 dedykowanych przycisków do zarządzania multimediami, z możliwością dostosowania do potrzeb użytkownika, a konfiguracja jest możliwa przy użyciu oprogramowania Logitech Gaming Software. Cena w tym przypadku wynosi 629 PLN, co jak na bezprzewodowego "mechanika" nie wydaje się być wygórowaną kwotą. Przy okazji szwajcarski producent zaprezentował też dużą podkładkę Logitech G840 XL. Jej wymiary to 900mm na 400mm, a grubość wynosi 3mm. Wielkość podkładki pozwala na przykrycie niemal całego biurka. Cena tego produktu wynosi 209 PLN. Mysz i klawiatura powinny trafić do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, a podkładka zadebiutuje na naszym rynku we wrześniu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Logitech zapowiada nową bezprzewodową myszkę oraz klawiaturę mechaniczną

 0