Łucznictwo Kingdom Come: Deliverance zostało usprawnione w modyfikacji

Łucznictwo Kingdom Come: Deliverance zostało usprawnione w modyfikacji

Największa zdaniem wielu użytkowników bolączka gry, a mianowicie strzelanie z łuku, zostało znacznie poprawione dzięki grupie modderów.

Od premiery Kingdom Come: Deliverance minęło już kilka dni, a sama gra pomimo początkowych trudności z optymalizacją spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem fanów wirtualnej rozrywki. Głównym elementem, który nieszczególnie przypadł ludziom do gustu, a zarazem wymaga niezbędnych poprawek, jest łucznictwo. Opieszałość twórców postanowili wykorzystać oczywiście modderzy, który opublikowali stosowne łatki usprawniające m.in. ten element. Przykładowo po ich instalacji strzały polecą znacznie szybciej niż domyślnie oraz pojawi się celownik do namierzania. Warto zaznaczyć, iż idzie go aktywować za pomocą specjalnej komendy wpisywanej w konsoli gry. Warto zaznaczyć, że mod jest kompatybilny z Unintrusive Reticle i staje się niezwykle pomocny podczas toczonych walk. 

Jedna z modyfikacji naprawiła problem ze zbyt topornym strzelaniem z łuku

Zwłaszcza, że domyślnie strzały lecą dość wolno, a Faster Arrows znacząco je przyspiesza. Jeżeli interesuje Was modyfikowanie Kingdoma, warto w miarę często zaglądać na Nexus Mods, gdzie podczas trwającego hype'u na produkcję będą publikowane kolejne fanowskie pomysły. Do świetnych modów mogę zaliczyć np. ten, polepszający i tak piękne efekty wizualne, a niewpływający na ogólną wydajność. Oprócz tego możemy ułatwić sobie otwieranie zamków czy zmusić sprzedawców do dawania większej ilości pieniędzy za towary. Mimo wszystko uważajmy z instalowaniem tego rodzaju ulepszeń, gdyż studio odpowiedzialne za produkt do tej pory nie opublikowało poprawki kasującej wszystkie problemy ze stabilnością, przez co istnieje ryzyko jeszcze mocniejszego zepsucia gry.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Łucznictwo Kingdom Come: Deliverance zostało usprawnione w modyfikacji

 0