Ludzie dosłownie rzucili się po nowe iPhony 15. Nagrania przerażają

Ludzie dosłownie rzucili się po nowe iPhony 15. Nagrania przerażają

iPhony były, są i pewnie w przyszłości również będą nadzwyczaj popularnymi smartfonami. Wczoraj, 22 września, uruchomiona została sprzedaż najnowszej generacji. Jak się okazuje, zainteresowanie jest na tyle wysokie, że w jednej z dubajskich galerii handlowych ludzie dosłownie się przepychali, aby kupić swój egzemplarz.

Tłum ruszył po nowe iPhony

Mimo że od oficjalnego ogłoszenia najnowszej generacji iPhonów minęło już 11 dni, zainteresowanie wcale nie zmalało. A nawet wydaje się, że wzrosło. Chociaż Apple przedstawiło nam swoje najnowsze urządzenia 12 września, dopiero wczoraj uruchomiona została regularna sprzedaż iPhonów 15. Wygląda na to, że ludzie nie mogli doczekać się tego wydarzenia. Na X udostępnione zostało nagranie pokazujące tłum ludzi przepychających się przez galerię handlową w Dubaju. Klienci popychali nie tylko siebie, ale również pracowników ochrony.

Podobno ochroniarze ustawiali barierki jeszcze na dzień przed rozpoczęciem sprzedaży, gdy tłum zdążył się już zebrać.

A po co to wszystko? Autor nagrania wyjaśnił, że całe to zamieszenie jest bezpośrednio powiązane ze sklepową premierą najnowszych iPhonów. Tłum, który uformował się w galerii to ludzie czekający na możliwość zakupu swojego egzemplarza. Przepychanki miały natomiast miejsce tuż przed wejściem do sklepu Apple. Podobno ochroniarze ustawiali barierki jeszcze na dzień przed rozpoczęciem sprzedaży, gdy tłum zdążył się już zebrać.

Długie kolejki i pobicie

W sieci można zobaczyć niejedno wideo przedstawiające zamieszanie wokół rynkowej premiery nowych iPhonów. Ktoś w Nowym Jorku nagrał ogromną kolejkę ludzi czekających na swoją okazję do zakupu iPhona 15.

Inny filmik pokazuje z kolei pobicie sklepikarza przez klientów, którzy według źródła mieli się tego dopuścić z powodu nie otrzymania iPhona 15 na czas.

To normalne, że ludzie ekscytują się premierą nowych urządzeń, ale emocje nie mogą doprowadzać do takiego zachowania. Zwłaszcza, że mówimy tylko o smartfonie. Poza tym sprzęt będzie dostępny w sprzedaży nie tylko tego jednego dnia, a przez co najmniej rok. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie aby dokonać zakupu na przykład tydzień po rynkowym debiucie omijając kolejki i nie narażając się dodatkowo na możliwość bycia poturbowanym przez tłum.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ludzie dosłownie rzucili się po nowe iPhony 15. Nagrania przerażają

 0