Lwy z Politechniki Gdańskiej wygrywają T-Mobile Ligę Akademicką!

Lwy z Politechniki Gdańskiej wygrywają T-Mobile Ligę Akademicką!

Zakończył się drugi sezon T-Mobile Ligi Akademickiej. W wielkim finale Lwy z Politechniki Gdańskiej pokonały Inżynierów z Politechniki Wrocławskiej i to oni w tym roku mogą szczycić się tytułem najlepszej studenckiej drużyny tego roku akademickiego!

W tym roku finał TLA odbył się na uczelni byłych mistrzów - Inżynierów, czyli na Politechnice Wrocławskiej. Na turnieju offline pojawiły się 4 ekipy - Tyranozaury z Wojskowej Akademii Technicznej, Lwy z Politechniki Gdańskiej, Inżynierzy z Politechniki Wrocławskiej oraz Górnicy z Politechniki Śląskiej. Tyranozaury i Górnicy zmierzyli się w meczu o trzecie miejsce, a w wielkim finale zeszłoroczni mistrzowie - Inżynierowie podejmowali Lwy. W pierwszym meczu zwyciężyły Tyranozaury. Finał wygrała drużyna Lwów, detronizując Inżynierów.

 

Finał odbył się na uczelni zeszłorocznych mistrzów, czyli na Politechnice Wrocławskiej.

T-Mobile Liga Akademicka

Cały turniej skomentował Wojciech “Tabasko” Kruza, zaś prowadzącym był Filip “Testree” Mątowski. Tegoroczna edycja może być uznana za sukces - sponsorem tytularnym została międzynarodowa firma, zainteresowanie znacząco wzrosło, a organizacja finałów stanęła na świetnym poziomie. Jedyne, co nam pozostaje, to czekać na trzecią edycję, która już w październiku!

 

Wyniki:

Mecz o 3 miejsce (BO3) - Tyranozaury 2 - 0 Górnicy

Finał (BO3) - Inżynierowie 0 - 2 Lwy

 

Autor: Patryk Łukjanowicz

 

 

 

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Lwy z Politechniki Gdańskiej wygrywają T-Mobile Ligę Akademicką!

 0