Mad Catz prezentuje najnowsze modele odświeżonej serii myszy RAT

Mad Catz prezentuje najnowsze modele odświeżonej serii myszy RAT

Mad Catz, czołowy producent sprzętu do grania, właśnie zaprezentował nowe modele myszy z serii RAT w najrozmaitszych konfiguracjach. Usprawniono w nich sensory, ulepszono ergonomię oraz zwiększono czas reakcji.

Nowe myszki RAT to modele zarówno low- jak i high-endowe: RAT1, RAT4, RAT6, RAT8, RAT PRO S+, and RAT PRO X+. Każdy z nich posiada lepsze sensory, co przekłada się na szybszą responsywność, a także pozwalają na jeszcze większą elastyczność definiowania akcji przycisków. Wszystkie te usprawnienia na pewno docenią wymagający gracze.

Co więcej, wszystkie modele z serii RAT posiadają regulowane uchwyty, które można optymalnie dopasować do swojego kształtu dłoni i sposobu trzymania. Ponadto dzięki technologii Kameleon RGB myszki te posiadają system inteligentnego oświetlania z wariacjami kolorów sięgającymi 16,8 milionów kombinacji. Podświetlenie także można regulować, wybierając między innymi szybkość zmiany efektów LED, a także ich kształty.

Dzięki oprogramowaniu Flux w szybki i intuicyjny sposób można wyregulować czułość sensora, stworzyć makra czy też zmienić ustawienia świateł LED. Flux pozwala także na tworzenie nieograniczonej ilości profili do konkretnych gier.

Modele RAT1, RAT4, RAT6, RAT8 można kupić już teraz, natomiast RAT PRO S+ oraz RAT PRO X+ należy spodziewać się na półkach sklepowych do końca roku fiskalnego (marzec 2017). Ceny rozpoczynają się od $30 (RAT1) a kończą się na $100 (RAT8). Ceny dwóch ostatnich modeli nie są jeszcze znane.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mad Catz prezentuje najnowsze modele odświeżonej serii myszy RAT

 0