Mafia: Definitive Edition w PS Plus. Poznaliśmy oficjalny zestaw gier na luty

Mafia: Definitive Edition w PS Plus. Poznaliśmy oficjalny zestaw gier na luty

Do sieci wyciekła prawdopodobna lista gier, które trafią do PS Plus Essential w lutym. Sony przygotowało na początek 2023 roku mocny tytuł w postaci Mafia Definitive Edition. Pozostałe propozycje także nie są najgorsze.

Leaker billbil-kun ujawnił gry, które podobno będą dostępne w lutym dla użytkowników PS Plus Essential. Główne danie stanowi Mafia Definitive Edition, czyli remake kultowego tytułu z 2002 roku od czeskiego studia Illusion Softworks. Za przygotowanie nowej wersji, która zadebiutowała we wrześniu 2020 r. odpowiadają ojcowie średniej Mafii 3 ze studia Hangar 13. Mimo potknięcia z trójką remake wyszedł im świetnie i jest on jak najbardziej godny polecenia, zwłaszcza gdy zostanie udostępniony w ramach subskrypcji PS Plus. Mafia: Definitive Edition zawiera przede wszystkim lepszą oprawę graficzną dostosowaną do współczesnych standardów, która robi pozytywne wrażenie. Do tego zmieniono sterowanie czy kilka detali w warstwie fabularnej, aczkolwiek sam kręgosłup pozostał ten sam.

Mafia Definitive Edition ma być dostępna w PS Plus Essential w lutym.

Dodano dialogi, przerywniki filmowe oraz rozbudowano wątki bohaterów. Oprócz Mafii Definitive Edition do PS Plus Essential trafią OlliOlli World, Evil Dead The Game (PS5 / PS4), Destiny 2 Beyond Light (DLC). Pierwsza produkcja to deskorolkowa platformówka z elementami gry akcji. Wcielamy się w młodego skatera przemierzającego krainę Radlandii i podejmującego się wykonywania akrobacji, wyzwań czy zadań.

Gra posiada sandboxowy tryb dla pojedynczego użytkownika oraz opcję rywalizacji z innymi graczami, podzielony na ligi, w których mierzą się ludzie z całego świata. Evil Dead The Game pozwala kierować Ashem Williamsem lub którymś z jego przyjaciół. Zabawa polega na wspólnym działaniu w PvP. W Destiny 2: Poza Światłem Strażnicy odwiedzą nowe miejsce: zamarznięty księżyc Jowisza – Europę. Wraz z nowym zagrożeniem, pojawia się tajemnicza moc – staza.

Mająca swe korzenie w Ciemności nowa moc żywiołów zostanie wykorzystana przez Strażników do zdominowania pola bitwy. Jak widzimy, oferta na luty jest dobra i z pewnością zainteresuje fanów Mafii, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z remake. PS Plus Essential kosztuje 37 zł miesięcznie, 100 zł 3 miesiące albo 240 zł 12 rocznie. Do końca miesiąca abonenci odbiorą Star Wars Jedi: Fallen Order (PS4, PS5), Fallout 76 (PS4) oraz Axiom Verge 2 (PS4, PS5).

Prawdopodobna lista gier dostępnych w PS Plus Essential w lutym:

  • Mafia Definitive Edition (PS4)
  • OlliOlli World (PS5 / PS4)
  • Evil Dead The Game (PS5 / PS4)
  • Destiny 2 Beyond Light [DLC] (PS5 / PS4)

Aktualizacja 01.02.2023 r.

Sony oficjalnie ujawniło ofertę gier na luty.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mafia: Definitive Edition w PS Plus. Poznaliśmy oficjalny zestaw gier na luty

 0