Mafia: The City of Lost Heaven znów w sprzedaży!

Mafia: The City of Lost Heaven znów w sprzedaży!

Miła niespodzianka dla sentymentalnych graczy: pierwsza odsłona Mafii – The City of Lost Heaven ponownie pojawiła się dystrybucji cyfrowej.

Chyba każdy z nas zna serię gier Mafia – kto jednak pamięta jej pierwszą odsłonę? Mafia: The City of Lost Heaven zadebiutowała w 2002 roku i była jedną z pierwszych gier z tak zwanym otwartym światem. Ostatnimi czasy każdy, kto chciał zagłębić się w ten stary tytuł, spotykał się ze sporymi problemami – pierwszej części Mafii nie było bowiem praktycznie nigdzie. Dokładnie pięć lat temu The City of Lost Heaven zniknął ze Steama i nie było można go spotkać w dystrybucji cyfrowej. Zatem zapaleni graczy zmuszeni byli poszukiwać wersji pudełkowej. Dziś jednak każdy z łatwością może wrócić do starych czasów – platforma GOG rozpoczęła ponowną sprzedaż pierwszej Mafii.

Mafia: The City of Lost Heaven znów w sprzedaży – czaka nas powrót do młodzieńczych lat.

Pierwszą część Mafii: The City of Lost Heaven znajdziecie pod tym adresem. Przyjdzie nam za nią zapłacić 42.69zł – czy to dużo? Nie oszukujmy się, to stara jednak wciąż kultowa produkcja, zatem cena nie wydaję się przesadzona. Dla wielu osób jedynka była najlepszą częścią cyklu – często górowała także nad serią GTA, która w tamtych latach również robiła niemałą furorę. Warto sobie przypomnieć jak rozpoczyna się przygoda z serii gier Mafia. Szczególnie po dość nieudanej trójce, powinniśmy wrócić do przygód taksówkarza Thomasa Angelo, który niefortunnie wmieszał się w działania jednej z rodzin mafijnych działającej na terenie miasta Lost Heaven. Chyba trzeba zarezerwować najbliższy weekend na Mafię.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mafia: The City of Lost Heaven znów w sprzedaży!

 0