MAG CH110 - smoczy fotel gamingowy od MSI

MAG CH110 - smoczy fotel gamingowy od MSI

Fotele gamingowe zyskały popularność nie tylko wśród streamerów, youtuberów czy proplayerów, ale także u zwykłych użytkowników coraz chętniej sięgających po takie właśnie rozwiązanie w pokojach. Ze swoją propozycją postanowiło wyjść MSI, które dodało do portfolio fotel gamingowy — MAG CH110. Chociaż zabrakło na nim smoczej łuski, to producent wykorzystał tworzywo o fakturze włókna węglowego gwarantującego użytkownikom odpowiednią wygodę. Dodatkowym atutem okazuje się także specjalna pianka przepuszczająca powietrze, co wpłynie pozytywnie na komfort osób poświęcających wiele godzin na męczące sesje w grach wideo. MSI podkreśla, że przytoczona pianka dostosowuje się do każdego ciała.

MSI zaprezentowało fotel gamingowy MAG CH110, który wyróżnia się m.in. wysoką jakością wykonania.

Oczywiście w MAG CH110 nie mogło zabraknąć pełnej konfiguracji oparcia do maksymalnie 180 stopni czy regulacji podłokietników. Nie ma wątpliwości, że kółka od fotela są prawdziwym wrogiem dla naszych podług i leżących na nich kabli. MSI postarało się załagodzić ten prastary konflikt wyposażając MAG CH110 w niezwykle miękkie koła z poliuretanu, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia przewodów, stających na drodze fotela. Ostatnimi szlifami wykańczającymi produkt są wygodny zagłówek oraz poduszka lędźwiowa, które pomagają odciążyć plecy, zmniejszyć napięcie mięśni oraz utrzymać prawidłową postawę. Przy okazji MSI ogłosiło konkurs, w ramach którego za zakup prezentowanego produktu mamy szansę wygrać zestaw akcesoriów.

MAG CH110 - smoczy fotel gamingowy od MSI

I tak za pierwsze miejsce zgarniemy: klawiaturę GK80, mysz GM60, słuchawek GH60 oraz podkładkę pod mysz o wartości 1200 złotych, drugie miejsce gwarantuje odebranie: myszki GM60 oraz identycznych słuchawek czy podkładki jak za pierwszą lokatę (700 zł). Trzecie miejsce to taki sam zestaw jak poprzedni, lecz bez słuchawek (400 zł). Aby wziąć udział w losowaniu należy zakupić fotel MSI MAG CH110 w sklepie biorącym udział w akcji — morele.net, x-com bądź Komputronik, jak również zarejestrować się na dostępnej stronie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: MAG CH110 - smoczy fotel gamingowy od MSI

 0