MagicBook - pierwszy notebook marki Honor

MagicBook - pierwszy notebook marki Honor

Flagowy Honor 10 to nie jedyny nowy sprzęt zaprezentowany przez Huawei w ramach jego tańszej linii produktów. Firma zaskoczyła nas bowiem także zapowiedzią notebooka Honor MagicBook, który jak nietrudno się domyślać ma być atrakcyjniejszą cenowo alternatywą dla urządzeń typu MacBook od Apple.

Producent chwali się, że laptop stworzony został na bazie filozofii i podejścia, jakie towarzyszą mu w tworzeniu smartfonów i zaprojektowany tak, by dostarczyć modny design, wysoką wydajność, "inteligentne doświadczenia" i niezawodną jakość, a to w wszystko w przystępnej cenie. Komputer wyposażono w 14-calowy wyświetlacz IPS Full HD z powłoką antyrefleksyjną (jasność 250 nitów, kontrast 800:1), który za sprawą bardzo cienkich ramek (te mierzą tylko 5,2 mm grubości) może pochwalić się 81% stosunkiem swojej powierzchni do obudowy. Sercem urządzenia jest procesor Core i7 -8550U wspomagany przez 8 GB pamięci RAM i 256 GB dysk SSD, ale dostępny będzie również wariant z Core i5-8250U, 4 GB pamięci RAM i dyskiem 256 GB. W obu przypadkach możemy też liczyć na kartę graficzną NVIDIA GeForce MX150 2GB.

Pierwszy notebook marki Honor zapowiada się na ciekawy sprzęt, kuszący dobrym stosunkiem ceny do oferowanych możliwości

Pokrywa notebooka otwiera się w zakresie aż 180°, a znajdziemy tu także pełnowymiarową klawiaturę z 3-stopniowym podświetleniem i skokiem klawiszy 1,3 mm. Warto też wspomnieć o przełączniku do wyciszania mikrofonu, skrótach, przełączniku do WiFi czy niezależnym przycisku Fn Lock. Jedną z najmocniejszych cech MagicBooka jest czas pracy na baterii, który osiągać ma 12 godzin w trakcie odtwarzania filmów 1080p i przeglądania sieci oraz 13 godzin w czasie przetwarzania dokumentów. Sprzęt posiada też 4 głośniki z systemem Dolby Atmos, wbudowaną podwójną antenę WiFi 2×2 MIMO i czytnik linii papilarnych umieszczony na boku, który odblokowuje sprzęt w zaledwie 0.9 s. Laptop dostępny będzie w trzech kolorach (srebrnym, szarym i fioletowym) i objęty został 2-letnią gwarancją. Cena modelu Core i7 to 5699 CNY (ok. 3060 PLN), a Core i5 4999 CNY (ok. 2680 PLN). Na chwilę obecną nie wiemy, czy Honor MagicBook trafi do Polski.

Pokaż / Dodaj komentarze do: MagicBook - pierwszy notebook marki Honor

 0