Mapa Miramar do PUBG dostępna w ramach weekendowych testów na Xbox One

Mapa Miramar do PUBG dostępna w ramach weekendowych testów na Xbox One

Wystartowały zapowiadane od dłuższego czasu przez Bluehole publiczne testy drugiej mapy dedykowanej PUBG w wersji na konsolę Xbox One. 

Pustynna mapa Miramar do gry PlayerUnknown’s Battlegrounds jest obecnie dostępna dla wszystkich graczy w ramach programu testowego, przed publicznym udostępnieniem jej w wersji Xbox Game Preview, w maju tego roku. Dostęp do serwera z lokacją Miramar uzyskamy za pośrednictwem samodzielnego klienta serwera testowego, udostępnionego do ściągnięcia za darmo ze sklepu Microsoft na konsoli Xbox One. Do gry wymagana jest gra PlayerUnknown’s Battlegrounds oraz ważna subskrypcja Xbox Live Gold. Zabawa potrwa do 30 kwietnia, do godziny 8:00 rano czasu polskiego. Serwer zawiera drugą, tym razem pustynną mapę, jak również nowe pojazdy i wyposażenie. Z uwagi na testowy charakter produkcji, niektóre cechy mapy mogą nie funkcjonować zgodnie z jej finalną wersją. Również w przypadku specjalnie postawionych na tę okoliczność serwerów istnieje ryzyko wystąpienia problemów z płynnością.

Darmowe testy drugiej mapy do PUBG w wersji na Xbox One potrwają do 30 kwietnia

W trakcie programu testowego oraz po jego zakończeniu, zespół odpowiedzialny za grę zbierze informacje nadesłane przez użytkowników. Pomogą one tym samym przyczynić się do lepszego rozwoju PUBG. Pochodząca od twórców swoistego fenomenu na komputery PC gra PlayerUnknown's Battlegrounds rzuca graczy w środek zaciętej walki o przetrwanie, której celem jest pozostanie ostatnią osobą przy życiu (rozgrywka rozpoczyna się od skoku ze spadochronem na wielką, odległą wyspę gdzie mając do dyspozycji tylko swój spryt i ubrania na grzbiecie możemy przeżyć). Tytuł stanowi swoistą rynkową niespodziankę ubiegłego roku. Do tej pory sprzedał się w liczbie około 30 milionów egzemplarzy bijąc jednocześnie rekord w ilości osób grających w jednoczesnym momencie. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mapa Miramar do PUBG dostępna w ramach weekendowych testów na Xbox One

 0