Marka Silver Monkey X znowu to zrobiła – gamerskie nowości już w sprzedaży

Marka Silver Monkey X znowu to zrobiła – gamerskie nowości już w sprzedaży

Marka Silver Monkey X prezentuje nowości dla graczy. Do oferty dołączyły nowe myszki i klawiatura. Jak podaje producent najnowsze myszki Silver Monkey X, czyli UakariLangur Howler, zostały zaprojektowane z myślą o wymagających graczach.

Uakari, Langur i Howler to najnowsze gamingowe myszki Silver Monkey X. Uakari jest przewodową myszką optyczną z sensorem Instant 825 o rozdzielczości 12800 dpi. Zawiera antypoślizgowe panele boczne, kabel w oplocie, przełączniki Huano, 1000 Hz Ultrapolling oraz podświetlenie RGB. Sprzęt wyróżnia się żywotnością 5 milionów kliknięć. Silver Monkey X Langur wyposażono w sensor Pixart PMW3327. Oferuje on zakres rozdzielczości do nawet 12400 DPI. Czarną obudowę myszki Silver Monkey X Langur wykonano czerpiąc inspirację ze struktury plastra miodu. Pozwoliło to nie tylko zredukować jej wagę do zaledwie 53 g. Na pokładzie są przełączniki Huano z żywotnością 10 milionów kliknięć.

Marka Silver Monkey X prezentuje nowości dla graczy. Do oferty dołączyły nowe myszki i klawiatura.

Silver Monkey X myszka gamingowa

Silver Monkey X Howler to bezprzewodowa mysz dla graczy z sensorem PMW3325. Oferuje on rozdzielczości do 10000 DPI i akcelerację 20 G. Ponadto czujnik ten można dopasować do własnych potrzeb i gier – ma 6 poziomów DPI. Sprzęt waży 68 g. W jego obudowie, rolce zamknięto podświetlenie RGB. Da się wybierać spośród 16,8 miliona kolorów i 10 różnych trybów podświetlenia. Myszka oferuje dwa tryby pracy – przewodowy oraz bezprzewodowy (2,4 GHz). W zestawie znajduje się przewód w miękkim bawełnianym oplocie. Bateria 600 mAh pozwala na nawet 30 godzin normalnego użytkowania.

Silver Monkey X klawiatura gamingowa

Marka Silver Monkey X zaprezentowała również klawiaturę X Mandrill.  Została wykonana z tworzywa ABS, które jest trwałe i odporne na uszkodzenia. Natomiast bawełniana otoczka kabla zapewnia dodatkową wytrzymałość. Gumowane nóżki pozwolą ustawienie klawiatury w wygodnej pozycji. Ma technologię anti-ghosting dla 26 klawiszy. Klawiatura jest też wyposażona w podświetlenie RGB, odpinaną podpórkę pod nadgarstki, blokadę klawisza „Windows” oraz możliwość zmiany przycisków WASD na strzałki.

Silver Monkey X

Ceny urządzeń:

  • Silver Monkey X Uakari – 59,99 zł
  • Silver Monkey X Langur – 99,99 zł
  • Silver Monkey X Howler – 149,99 zł
  • Klawiatura Silver Monkey X Mandrill – 99,99 zł
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Marka Silver Monkey X znowu to zrobiła – gamerskie nowości już w sprzedaży

 0