Marvel’s Avengers - wiemy, kiedy startuje otwarta beta

Marvel’s Avengers - wiemy, kiedy startuje otwarta beta

Doczekaliśmy się kolejnej prezentacji gry Marvel’s Avengers z cyklu War Table i przy okazji Square Enix i Crystal Dynamics ujawnili, kiedy gracze będą mogli wypróbować betę tej produkcji. Poznaliśmy również jej szczegółową zawartość. Beta rozpocznie się od misji prologowej, którą znamy z poprzednich pokazów. Ta rozgrywa się na moście Golden Gate i stanowi swoisty samouczek, gdzie możemy wcielić się w różnych Avengersów i poznać ich styl. Po przejściu prologu otrzymamy zaś dostęp do czterech postaci: Iron Mana, Hulka, Black Widow i Ms. Marvel. Zaraz po ukończeniu pierwszej misji otrzymamy dostęp do War Table, czyli swoistego huba, skąd wyruszać będziemy na kolejne misje. Otrzymamy tu dostęp do dwóch misji singleplayerowych. W nich uczestniczyć będą Ms. Marvel i Hulk, którzy przemierzać będą Wybrzeże Północno-Zachodnie w poszukiwaniu JARVISa i Rosję, gdzie odnajdą podziemne sekrety SHIELD.

Square Enix i Crystal Dynamics ujawnili, kiedy gracze będą mogli wypróbować betę Marvel’s Avengers. Ta dostepna będzie dla wszystkich zainteresowanych.

Po ukończeniu misji singleplayer gracze będą mogli wziąć udział w trzech różnych aktywnościach kooperacyjnych: HARM rooms, Warzones i Dropzones. Holographic Augmented Reality Machine (HARM) to specjalne pokoje treningowe, gdzie możemy odpierać kolejne fale przeciwników. W becie znajdują się trzy takie pokoje o postępującym poziomie trudności. Ukończenie ich wszystkich pozwoli nam zdobyć specjalny tytuł, którego będziemy mogli użyć w pełnej grze. Warzones to pięć misji, które przywodzą na myśl dungeony z gier aRPG. Czeka tu nas mnóstwo lootu do zdobycia i zagadki środowiskowe (nazywane Bunkrami). Dropzones to z kolei mniejsze misje, przeważnie koncentrujące się na pojedynczym celu. Te mogą potrać od 10 minut, ale w skrajnych przypadkach nawet do 2 godzin.

Termin naszego dostępu do beta testów zależny jest od kilku czynników. Po pierwsze od naszej platformy oraz tego, czy kupiliśmy grę w przedsprzedaży. Właściciele PlayStation 4 są tu premiowani, ponieważ przystąpią do bety jako pierwsi już 7 sierpnia, o ile dokonali zamówienia przedpremierowego. Wszyscy pozostali posiadacze konsoli Sony, a także osoby z preorderami na PC i Xbox One, rozpoczną zabawę 14 sierpnia. Cała reszta będzie musiała poczekać do 21 sierpnia. Wydaje się, że będzie to idealna okazja, by zapoznać się z tym tytułem i przekonać się, czy warto w niego zainwestować we wrześniu. Przypominamy, że gra wyląduje na PC, PS4 i Xbox One już 4 września.    

Pokaż / Dodaj komentarze do: Marvel’s Avengers - wiemy, kiedy startuje otwarta beta

 0