Marvel’s Avengers zaprezentowane na nowym zwiastunie

Marvel’s Avengers zaprezentowane na nowym zwiastunie

Marvel’s Avengers to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Co prawda liczyliśmy na to, że zagramy w tę produkcję już w maju, ale niestety Square Enix przesunęło jej premierę na wrzesień (wiele osób śmiało się, że wydawca ucieka przed Cyberpunk 2077, który jednak niedługo po tym także został opóźniony do września). Twórcy postanowili jednak nieco umilić nam czas oczekiwania na grę i opublikowali właśnie nowy zwiastun Marvel’s Avengers, w którym prezentowana jest część bohaterów jakimi będziemy mogli pokierować, wraz z ich niesamowitymi mocami i umiejętnościami. Co jednak najważniejsze, znajdziemy tu fragmenty czystego gameplayu, a całość okraszono wstawkami, które przedstawiają świat gry i jej zarys fabularny.

Twórcy opublikowali właśnie nowy zwiastun Marvel’s Avengers, w którym prezentowana jest część bohaterów jakimi będziemy mogli pokierować, wraz z ich niesamowitymi mocami.

Przypominamy, że Marvel’s Avengers to gra akcji z gatunku TPP, która łączyć ma oryginalną, filmową historię z rozgrywką singleplayer oraz kooperacyjną. Gracze otrzymają możliwość łączenia się w czteroosobowe zespoły w ramach sieciowej rozgrywki. Co więcej, gra oferować ma elementy RGP, pozwalając nam nabywać nowe zdolności, a także personalizować herosów. Marvel’s Avengers nosić będzie znamiona gry jako usługi, gdzie twórcy zobowiązują się dostarczać nowe misje i zagrożenia, z którymi uporać będą mogli się tylko Avengersi, a poza tym otrzymywać mamy nowych bohaterów, w których będziemy mogli się wcielić. Crystal Dynamics obiecuje jednak, że nie uświadczymy tu żadnych lootboxów oraz mikrotransakcji pay to win, a wszystkie popremierowe dodatki otrzymamy za darmo.      

Historia bohaterów zaczyna się w Dniu-A, kiedy to przedstawiają światu swoją nową siedzibę w San Francisco oraz helikopter zasilany eksperymentalnym źródłem energii. Niestety w międzyczasie coś idzie nie tak i dochodzi do tragedii, o którą Avengersi zostają oskarżeni i w konsekwencji rozwiązani. Pięć lat później sytuacja ulega jednak zmianie, bo na świecie pojawia się zagrożenie, któremu mogą sprostać jedynie najpotężniejsi bohaterowie. Co jednak warto podkreślić, gra nie powstaje na licencji filmowej, co dla niektórych osób będzie pewnie nieco rozczarowujące, więc nie zobaczymy i nie usłyszymy tu słynnych hollywoodzkich gwiazd. Czy to źle? Zdecydowanie nie, bo daje szansę na opowiedzenie zupełnie nowej historii i wniesienie nieco świeżości do tej mocno eksploatowanej ostatnio marki. Przypominamy, że Marvel’s Avengers ukaże się 4 września na PC, PS4 i Xbox One.  

Pokaż / Dodaj komentarze do: Marvel’s Avengers zaprezentowane na nowym zwiastunie

 0