Marvel`s Midnight Suns za darmo przy zakupie wybranych kart NVIDIA GeForce RTX serii 30

Marvel`s Midnight Suns za darmo przy zakupie wybranych kart NVIDIA GeForce RTX serii 30

NVIDIA zorganizowała akcję, w ramach której kupując wybrane karty graficzne GeForce serii 30 otrzymamy za damo grę Marvel’s Midnight Suns. Promocja jest jednak ograniczona czasowo.

NVIDIA poinformowała, że osoby, które kupują kartę graficzną GeForce RTX 3090 Ti, 3090, 3080 Ti, 3080, 3070 Ti, 3070, 3060 Ti, 3060 lub wyposażony w nią komputer stacjonarny, otrzymają cyfrową kopię gry Marvel’s Midnight Suns. Promocja obowiązuje do 6 stycznia 2023 roku. Jak dostać kod? Wystarczy kupić GPU w jednym ze sklepów: x-kom, Media Expert, morele lub Komputronik i czekać na kod, który przyjdzie pocztą elektroniczną. Swój kod promocyjny aktywujemy w programie GeForce Experience, rozwijając menu konta, wybierając opcję „Zrealizuj”.

NVIDIA poinformowała, że osoby, które kupują kartę graficzną GeForce RTX 3090 Ti, 3090, 3080 Ti, 3080, 3070 Ti, 3070, 3060 Ti, 3060 lub wyposażony w nią komputer stacjonarny, otrzymają cyfrową kopię gry Marvel’s Midnight Suns.

Na koniec przechodzimy na Steam, gdzie aktywujemy grę. Marvel’s Midnight Suns to produkcja od studia Firaxis Games, które odpowiada za Sid Meier's Civilization VI czy XCOM 2. Gra stanowi połączenie RPG i taktycznej strategii z nowym systemem walki bazującym na kartach. Kierujemy Hunterem, który jest w pełni konfigurowalnym, oryginalnym bohaterem w uniwersum Marvela. Możemy zmieniać wygląd postaci, a także nawiązywać przyjaźnie z innymi postaciami z uniwersum.

W pełni konfigurowalny system bitewny oparty na kartach nagradza myślenie w stylu Superbohatera. Polega na wysyłaniu oddziałów Superbohaterów na taktyczne misje turowe, aby pokrzyżować plany siłom zła. W ich trakcie wykorzystujemy otoczenie, poruszamy się po polu bitwy, ustawiając idealny strzał lub serię, a następnie użyj niszczycielskich zdolności bohaterskich. W przypadku rozgrywki na komputerze wyposażonym w kartę GeForce RTX, gracze mogą użyć techniki NVIDIA DLSS 2, aby zwiększyć wydajność.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Marvel`s Midnight Suns za darmo przy zakupie wybranych kart NVIDIA GeForce RTX serii 30

 0