Marvel`s Spider-Man trafił do sklepów. Na zwiastunie gra wygląda efektownie

Marvel`s Spider-Man trafił do sklepów. Na zwiastunie gra wygląda efektownie

Marvel's Spider-Man z pewnością był jedną z bardziej oczekiwanych przez posiadaczy PlayStation 4 premier. I doczekaliśmy się bowiem właśnie dziś do sklepów trafiły najnowsze przygody Człowieka-Pająka autorstwa Insomniac Games w ramach wyłączności dla konsoli Sony. W związku z tym deweloperzy zaprezentowali rozszerzony o nowe ujęcia zwiastun premierowy gry (pierwotna wersja pojawiła się aż miesiąc przed premierą, co jest dość rzadką praktyką nie tylko w branży gier). Oczywiście nie zabrakło na nim sporej ilości pajęczyny, jak również tego, co większość lubi najbardziej, czyli zaciętej walki Spider-Mana z przeciwnikami. Z kolei drugi klip skupia się na jednym z DLC do gry, w którym dostaniemy specjalny kostium przeznaczony wyłącznie dla głównego bohatera.

Dziś do sklepów trafiła jedna z bardziej oczekiwanych produkcji Spider-Man. Dotychczas pojawiające się opinie potwierdzają, że na grę warto było czekać.

Ostatni jest równie ciekawy, ponieważ opowiada o kulisach komponowania muzyki do Spider-Mana, która zapewne również zalicza się do mocnych plusów produkcji. W sieci pojawiły się już nawet pierwsze recenzje i należy przyznać, że gra zbiera bardzo pozytywne oceny, a niektórzy redaktorzy wystawili jej maksymalne noty, co tylko dowodzi odpowiednio wykonanej przez Insomniac Games roboty oraz stawa na Spider-Mana na pozycji lidera wśród tytułów o tym niezwykłym bohaterze (niestety dotychczas nie było ich za wiele). Aktualna średnia wg. Metacritic wynosi 8.7/10. Przejście kampanii fabularnej według szacunków powinno zająć około 20 godzin. Co ciekawe autorzy wielokrotnie podkreślali, że chociaż opierają się na uniwersum wykreowanym przez komiksy Marvela tak pragną opowiedzieć własną niezwiązaną z wcześniejszymi opowieściami przygodę słynnego Petera Parkera.

Plany twórców odnośnie dalszego rozwoju projektu są bardzo interesujące. Wkrótce po debiucie podstawka otrzyma rozszerzenie The Heist, w którym pojawi się postać Felicii Hardy szerzej znanej jako Black Cat oraz oczywiście historia z nią związana. Włamywaczka postanowi zabawić się z głównym bohaterem urządzając mu serię tajemniczych gierek logicznych. Do tego jeszcze w tym roku otrzymamy DLC The City That Never Sleeps (wnoszący skórki oraz pomniejsze elementy), Turf Wars i Silver Lining. W przypadku pierwszego pakietu należy uiścić opłatę w wysokości 25 dolarów na PS Store bądź nabyć go wraz z edycją Deluxe gry kosztującą 329 zł, natomiast cena pozostałych nie jest jeszcze znana. Przy okazji warto wspomnieć, iż plotki o rzekomym pogorszeniu jakości graficznej przez Insomniac Games okazały się fałszywe, a produkcja pod tym względem trzyma wysoki poziom. Recenzję Spider-Mana przeczytacie już wkrótce także na naszych łamach.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Marvel`s Spider-Man trafił do sklepów. Na zwiastunie gra wygląda efektownie

 0