Marvel`s Spider-Man. W DLC The Heist pojawi się Black Cat

Marvel`s Spider-Man. W DLC The Heist pojawi się Black Cat

Do premiery wyczekiwanego przez fanów PlayStation 4 Marvel's Spider-Man pozostało już niewiele czasu, ponieważ ta nastąpi dokładnie za cztery dni, czyli 7 września. Nic więc dziwnego, że producent studio Insomniac Games prezentuje coraz to nowsze informacje o grze. Kolejnymi są szczegóły odnośnie pierwszego DLC do Marvel's Spider-Man, które pojawi się około miesiąca po debiucie podstawki - 23 października. Należy przyznać, że The Heist zapowiada się niezwykle ciekawie bowiem pojawi się w nim sama Black Cat. Fani uniwersum Człowieka-Pająka kojarzą ją jako Felicie Hardy — byłą dziewczynę Petera Pakera i jedną z ważniejszych bohaterek kart komiksów. Włamywaczka nie będzie się zbytnio patyczkować z głównym bohaterem i wciągnie go w swoją niebezpieczną zabawę polegającą na pozostawianiu w mieście tajemniczych śladów, za którymi oczywiście podąży Spider-Man.

W pierwszym DLC do Marvel's Spider-Man pojawi się Black Cat czyli była dziewczyna Petera Parkera.

Deweloperzy planują małą ofensywę, jeśli chodzi o pojawiające się zaraz po The Heist rozszerzenia. Na pewno w tym roku ukażą się trzy zestawy — The City That Never Sleeps, który oprócz nowej historii zaproponuje także różne skórki czy inne pomniejsze elementy upiększające bohatera oraz grę. Z kolei w listopadzie i grudniu wyjdą kolejno Turf Wars oraz Silver Lining. Co warto podkreślić autorzy nie ograniczają się do modnego obecnie implementowania mniej istotnych rzeczy do swojego produktu, a zaproponują pełnoprawne historię wraz z dobrze znanymi z uniwersum Marvela przeciwnikami. Ceny poszczególnych pakietów rozkładają się różnie, a część z nich np. The City That Never Sleeps osobno kupimy aktualnie wyłącznie na amerykańskim PlayStation Store za 25 dolary. W Polsce ów dodatek nabędziemy wyłącznie w ramach Edycji Deluxe kosztującej 329 złotych.

Jak więc widzimy plany są ambitne, z kolei sam Marvel's Spider-Man zapowiada się bardzo ciekawie. Co ciekawe scenarzyści gry wielokrotnie podkreślali, że chociaż pojawią się autentyczne postaci ze świata Człowieka-Pająka tak ich historia nie jest w żaden sposób powiązania z dotychczasowymi komiksami. Dużą rolę odgrywa tutaj ponadto walka, której mechanikę zaczerpnięto z uznanej pod tym względem marki, czyli Batman: Arkham. Do tego czeka nas dość długie przemierzanie terenów Nowego Jorku, ponieważ miasto ma być doprawdy sporych rozmiarów, a skuteczna eksploracja oznacza drogę do właściwego ukończenia gry. Tak czy inaczej, jesień zapowiada się doprawdy fascynująco, ponieważ Spider-Mana czeka zaciekła rywalizacja z takimi produkcjami jak Red Dead Redemption 2.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Marvel`s Spider-Man. W DLC The Heist pojawi się Black Cat

 0