Mass Effect: Andromeda oficjalnie zadebiutuje pod koniec marca!

Mass Effect: Andromeda oficjalnie zadebiutuje pod koniec marca!

Po serii spekulacji i domysłów, BioWare wreszcie postanowiło ujawnić datę premiery swojego najnowszego RPG - Mass Effect: Andromeda. Gra ukaże się pod koniec marca.

Nadchodząca odsłona serii Mass Effect pojawi się w sklepach 21 marca w USA a w Europie dwa dni później. Wydawcom z Electronic Arts udało się uniknąć obsuwy, gdyż wcześniej gra była wstępnie zapowiedziana na okres pomiędzy pierwszym a drugim kwartałem bieżącego roku. W teorii mógł być to nawet koniec czerwca.

Mass Effect: Andromeda od początku miał niełatwy cykl developerski. Najpierw BioWare zamierzało grę ukończyć w roku 2016, po czym datę tę przesunęło na początek 2017, a następnie jeszcze raz zmieniło planowane okienko na okolice pierwszego i drugiego kwartału 2017. Na dodatek bardzo długo kanadyjscy developerzy nie pokazali żadnych konkretów związanych z ich nadchodzącym przebojem RPG.

Całe szczęście, gra znajduje się teraz na ostatniej prostej przed premierą, a w międzyczasie zostało udostępnionych całkiem sporo materiału z rozgrywki, a jej nowe porcje powinniśmy zobaczyć dziś w nocy, kiedy to Nvidia organizuje konferencję na której zademonstruje świeży gameplay z Mass Effect: Andromeda.

Mass Effect: Andromeda ukaże się 21 marca!

Mass Effect: Andromeda ukazuje się na Xbox One, PC, PS4 i PS4 Pro. Najnowsza produkcja BioWare obsługuje HDR na Xbox One S i PS4 oraz PS4 Pro, a ta ostatnia platforma (poza oczywiście PC) umożliwi rozgrywkę w 4K (jednak nie w 30 klatkach na sekundę). Grę można już przedpremierowo zamawiać.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mass Effect: Andromeda oficjalnie zadebiutuje pod koniec marca!

 0