Mass Effect: Andromeda – pokazano nowy gameplay

Mass Effect: Andromeda – pokazano nowy gameplay

Zgodnie z zapowiedziami, w trakcie The Game Awards 2016 mieliśmy okazję zobaczyć nowy gameplay z Mass Effect: Andromeda.

Mass Effect: Andromeda

Nowy materiał wideo pochodzi bezpośrednio z gry. Prezentuje najważniejsze aspekty rozgrywki, w tym walkę, dialogi, eksplorację planet czy też specjalny skaner, dzięki któremu można przeszukiwać miejsca zbrodni.

Szczególnie ciekawie prezentują się dialogi, w których będziemy mieli dostęp do interesujących wariantów, jak chociażby opcja wyrwania broni przeciwnikowi. Także plecak odrzutowy daje zupełnie nowe możliwości w trakcie walki. Pojedynki z wrogimi jednostkami wydają się dużo bardziej dynamiczne. Już nie opierają się tylko na chowaniu. Z kolei eksploracja planet i crafting przypominają No Man’s Sky, a przynajmniej to, czym NMS miało być. W Mass Effect: Andromeda mechanizm wydaje się być dużo ciekawszy i wciągający.

Na uwagę zasługuje także oprawa graficzna, która stoi na bardzo wysokim poziomie. Przejście na silnik Fristbite wyszło grze zdecydowanie na dobre. Mass Effect: Andromeda zapowiada się szalenie ciekawie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mass Effect: Andromeda – pokazano nowy gameplay

 0