Mass Effect Andromeda - serwery p2p, brak crossplaya, PC z odblokowanym fps

Mass Effect Andromeda - serwery p2p, brak crossplaya, PC z odblokowanym fps

Producent Mass Effect: Andromeda, najnowszej odsłony kosmicznej epopei sci-fi RPG BioWare wyjawił niedawno szczegóły na temat infrastruktury trybu multiplayer.

Niestety, podobnie jak w przypadku Mass Effect 3, ponownie będziemy mieli do czynienia z połączeniem typu P2P w rozgrywce wieloosobowej. Brak dedykowanych serwerów jest niewątpliwie sporym rozczarowaniem, zważywszy jak udane rozwiązanie udało się zaimplementować zarówno w Titanfall 1 i 2 - innych grach wydawanych przez EA. Ponadto Fernando Melo z BioWare wspomniał także, że w najnowszym Mass Effect nie uświadczymy także rozgrywki międzyplatformowej. - Nie znajduje się ona obecnie w naszych planach - powiedział producent gry na Twitterze.

Tryb sieciowy w Mass Effect: Andromeda jest swoistą wariacją na temat popularnej "hordy" i być może brak dedykowanej infrastruktury nie będzie aż tak odczuwalny. Brak crossplaya pomiędzy konsolami i PC zważywszy na to, że developerzy muszą także zoptymalizować grę pod PS4 Pro, a w przyszłości także pod Scorpio chyba specjalnie jednak nie dziwi. Z drugiej zaś strony, posiadacze PC lub osoby posiadające kilka platform, mogą się ucieszyć na wieści o tym, że wersja na komputery osobiste będzie mieć odblokowany limit FPS.

Premiera Mass Effect: Andromeda odbędzie się 23 marca na PC, PS4 i Xbox One.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mass Effect Andromeda - serwery p2p, brak crossplaya, PC z odblokowanym fps

 0