Mass Effect: Edycja Legendarna - recenzje gry. Wyszedł bardzo dobry remaster

Mass Effect: Edycja Legendarna - recenzje gry. Wyszedł bardzo dobry remaster

Mass Effect: Edycja Legendarna trafił do sklepów 14 maja. W sieci zaroiło się od recenzji, z których wynika dość jednoznacznie, że to jedna z najbardziej udanych premier bieżącego roku. Średnia ocen zebranych w portalu Metacritic wynosi na chwilę obecną 9,0/10 w przypadku wersji na Xboksy One, 8,9/10 na PlayStation 4 oraz 8,5/10 na PC. "Spełnienie marzeń wszystkich fanów"; "doskonała okazja, by doświadczyć tego, co stało się punktem zwrotnym w historii gier wideo"; "fenomenalny remaster oryginalnej trylogii, ze zmianami wystarczająco odświeżającymi i jakościowymi, by powiedzieć, że to najlepszy sposób na granie w Mass Effect" - to tylko niektóre spośród pochlebnych cytatów, które można znaleźć na Metacriticu. Wśród dziennikarzy negatywnych opinii brak. Są tylko pozytywne i bardzo pozytywne.

Według branżowych mediów Mass Effect: Edycja Legendarna to bardzo udany remaster docenionej trylogii o Komandorze Shepardzie (bądź o Komandor Shepard, bo możemy sterować też postacią kobiecą) i prawdopodobnie najlepszy sposób na przypomnienie sobie tej epickej historii.

Poniżej przykładowe oceny Mass Effect: Edycja Legendarna pochodzące z zagranicznych serwisów:

  • GameGrin - 10/10
  • Attack of the Fanboy - 10/10
  • Game Informer - 9/10
  • The Games Machine - 8,7/10
  • GameStar - 8,5/10
  • Jeuxvideo - 8/10
  • Eurogamer Italy - 8/10
  • SpazioGames - 7,5/10

Mass Effect: Edycja Legendarna to wznowienie kultowej trylogii RPG-ów akcji, osadzonej w klimatach science-fiction i fantastyki. Ta kosmiczna epopeja, której głównym bohaterem jest Komandor Shepard, to z pewnością jedna z najciekawszych w historii gier wideo i popkultury w ogóle. W wydanym przez Electronic Arts pakiecie znajdujemy wszystkie trzy części oraz dziesiątki dodatków, co w sumie przekłada się na przeszło setkę godzin zabawy. Wszystkie gry zostały zremasterowane. W największym stopniu część pierwsza, której premiera miała miejsce czternaście lat temu. Autorzy podnieśli rozdzielczość, wyostrzyli tekstury, poprawili oświetlenie czy cieniowanie, umożliwili rozgrywkę nawet w 240 FPS i na monitorach 21:9, unowocześnili interfejs i sterowanie, a także wprowadzili całe mnóstwo pomniejszych poprawek w mechanice rozgrywki.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mass Effect: Edycja Legendarna - recenzje gry. Wyszedł bardzo dobry remaster

 0