Mass Effect Legendary Edition otrzymał nową aktualizację, którą docenią gracze z Polski

Mass Effect Legendary Edition otrzymał nową aktualizację, którą docenią gracze z Polski

BioWare udostępniło nową aktualizację do Mass Effect Legendary Edition, która oprócz wniesienia kilku poprawek powinna zainteresować graczy z polski, ponieważ dodaje wyczekiwaną opcję. Odświeżona edycja przygód komandora Sheparda wprawdzie zebrała nie najgorsze opinie, ale w Polsce wywołała kontrowersję z powodu braku możliwości ustawienia oryginalnej ścieżki dźwiękowej z polskimi napisami. Dało się więc grać tylko w pełnej lokalizacji z rodzimym dubbingiem dostępnym w pierwszej oraz drugiej odsłonie serii. Deweloperzy w ramach łatki ważącej 6-10 GB pozwalają ustawić angielski podkład z polskimi napisami. Z pewnością wiadomość ta ucieszy użytkowników, którzy nie lubią polskiego podkładu. Oprócz tego według oficjalnej strony Electronic Arts rozwiązano problemy z odblokowywaniem niektórych osiągnięć/trofeów, takich jak tych z cyklu Romantyzm czy zliczających zabójstwa.

Mass Effect Legendary Edition otrzymał aktualizację, która pozwala na ustawienie angielskiego podkładu dźwiękowego z polskimi napisami.

Natomiast bezprzewodowe zestawy słuchawkowe i urządzenia nie powodują już problemów z aplikacją startową na Xboksie. Poprawiono także działanie gry m.in. na Virmirze, na PC w różnych konfiguracjach oraz skasowano błąd występujący na PC, przez który niestandardowe znaki w nazwie użytkownika systemu operacyjnego nie pozwalały na uruchomienie gry. Są to jednak poprawki ogólne, z kolei twórcy usprawnili również działanie poszczególnych epizodów i np. w Mass Effect usunięto błąd uniemożliwiający graczom osiągnięcie maksymalnego poziomu, zaś w Mass Effect 2 zmniejszono do 100 tys. maksymalny limit kredytów, które można przenieść z Mass Effect do Mass Effect 2, żeby zapewnić lepsze wyważenie rozwoju postaci na wstępnym etapie gry. W trójce skasowano błąd, przez który niektóre kluczowe postacie nie pojawiały się zgodnie z oczekiwaniami w DLC "Cytadela".

Mass Effect Legendary Edition otrzymał nową aktualizację, którą docenią gracze z Polski Recenzja Mass Effect: Legendary Edition - Trzy Kolory

Pełną listę poprawek znajdziemy na tej stronie. Mass Effect Legendary Edition zadebiutował 14 maja 2021 roku. W tej sytuacji mamy do czynienia z remasterami więc nie powinniśmy oczekiwać kluczowych zmian względem oryginałów zwłaszcza iż działają one na silniku z ME 3, a nie Frostbite, który odpowiada za Mass Effect: Andromedę czyli najnowszy epizod gwiezdnej marki. W zestawie znajdziemy nie tylko podstawowe wersje produkcji, ale też wszystkie opublikowane do nich DLC w tym różne dodatkowe przedmioty dostępne wcześniej do kupienia oddzielnie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mass Effect Legendary Edition otrzymał nową aktualizację, którą docenią gracze z Polski

 0