Maxsun przedstawia kartę GeForce GTX 2080 / 1180 iCraft

Maxsun przedstawia kartę GeForce GTX 2080 / 1180 iCraft

Jeden z chińskich partnerów NVIDII, a konkretniej Maxsun, przedstawił tajemniczą kartę graficzną. Jako iż opublikowany render opatrzono hasłem "nowa generacja" oraz logo Zielonych, podejrzewa się, że chodzi o wyczekiwany przez wszystkich model GeForce GTX 2080 / 1180.

Nie ma co ukrywać, coś ewidentnie jest na rzeczy. Chińczycy, jako naród o, delikatnie mówiąc, frywolnym podejściu do wszelkich umów o poufności czy embarg, są pierwszym źródłem wszelakich przecieków. Tymczasem najpierw ichnia firma Manli oddaje pozycje GeForce GTX 2080, GeForce GTX 2070 i GA104-400 do certyfikacji ECC, a teraz Maxsun, również wywodzący się z Państwa Środka, zajawia tajemniczy model akceleratora z rodziny iCraft, w towarzystwie niezwykle wymownego sloganu. Uwzględniwszy ledwie pojedynczy rząd wyjść obrazu, bez DVI-D, pokrywający się z udostępnionym przez paroma dnami rzekomym zdjęciem laminatu nadchodzącego flagowca NVIDII, wnioski stają się nad wyraz oczywiste: to GeForce GTX 2080 / 1180.

Maxsun przedstawia kartę GeForce GTX 2080 / 1180 iCraft

O samej karcie jednak zbyt wiele więcej powiedzieć nie można. Oprócz tego, że ma: trzy wentylatory osiowe, strefowe paski LED i podświetlone logo GeForce GTX na krawędzi bocznej. Niektórzy zachodni dziennikarze zwracają ponadto uwagę na tylko jedno złącze zasilania typu 8-pin. Niemniej to akurat może być uproszczeniem ze strony grafika, przygotowującego render. Tego typu zabiegi stosowano, w przeszłości, wielokrotnie.

Cóż, tak więc najprawdopodobniej oto poznajemy wygląd pierwszej autorskiej konstrukcji nadchodzącej generacji. To zaś pokrywa się z jeszcze jedną z dotychczasowych plotek, a mianowicie rozpoczęciem cyklu wydawniczego kart GeForce 20 / 11 właśnie od niereferentów.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Maxsun przedstawia kartę GeForce GTX 2080 / 1180 iCraft

 0