McDonald's prezentuje specjalny fotel gamingowy

McDonald's prezentuje specjalny fotel gamingowy

McDonald's, popularna sieć fast foodów zaprezentowała fotel dla graczy. Jest on jednak limitowanym produktem powstałym w związku z promocją burgera firmy i nie będzie dostępny dla każdego.

McDonald's zaprezentował specjalny fotel gamingowy McCrispy Ultimate Gaming Chair, który promuje burger McCrispy. Fotela nie kupimy w żadnym sklepie, ponieważ powstał on z myślą o konkursie trwającym do 13 listopada. Jeżeli chcemy wziąć w nim udział, musimy mieszkać na terenie Wielkiej Brytanii. Co ważne wyprodukowano jedynie cztery egzemplarze tego unikatowego fotela gamingowego. Więcej informacji znajdziemy na oficjalnym fanpage'u firmy. Co takiego oferuje McCrispy Ultimate Gaming Chair? Z pewnością spodoba on się fanom grania i szybkiego jedzenia. 

McCrispy Ultimate Gaming Chair to fotel gamingowy od McDonald's, który jest dostępny jedynie do wygrania w konkursie.

Fotel w kolorze czarno-żółtym, z zagłówkiem z charakterystycznym logo McDonald's posiada uchwyt, uchwyt na napój oraz uchwyt na sosy. To nie wszystko, bo na wyposażeniu znajdziemy podgrzewany pojemnik, który zapewni burgerowi odpowiednią temperaturę, żeby nie wystygł podczas grania. Producent zapewnił też dwie serwetki, wielokrotnego użytku. Nie należy martwić się o ewentualne zabrudzenie McCrispy Ultimate Gaming Chair, bowiem projektanci zastosowali powłokę plamoodporną. To w zasadzie tyle, co wyróżnia ów sprzęt i w przypadku innych elementów mamy do czynienia z typowym fotelem dla graczy. Sam McCrispy Ultimate Gaming Chair to nietypowy produkt, który zapewne nie jeden gracz chciałby mieć w swoim mieszkaniu.

Kto wie, być może w przyszłości McDonald's zacznie sprzedawać fotele gamingowe? Jeśli jesteście zainteresowani innym modelem warto wspomnieć o Cooler Master Synk X, który przekształca „fale dźwiękowe w wibracje”, żeby zapewnić „dotykowe wrażenia w czasie rzeczywistym”. Firma podaje, iż jest w stanie wibrować osobę o wadze 300 funtów (135 kg) pod kątem 135 stopni.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: McDonald's prezentuje specjalny fotel gamingowy

 0