ME60X – nowy wzmacniacz sygnału Wi-Fi 6 od Mercusys

ME60X – nowy wzmacniacz sygnału Wi-Fi 6 od Mercusys

Mercusys prezentuje nowy wzmacniacz sieci bezprzewodowej, który znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie sygnał z routera jest zbyt słaby do poprawnego działania internetu - na przykład w dużym mieszkaniu czy domu jednorodzinnym.

Mercusys ME60X to wzmacniacz sieci bezprzewodowej działający w technologii Wi-Fi 6 oferujący prędkości do 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Za jego zasięg odpowiadają dwie zewnętrzne, regulowane anteny wpierane przez technologię Beamforming, która ukierunkowuje sygnał Wi-Fi w stronę urządzeń klienckich, zapewniając im w ten sposób lepszy zasięg i prędkości transmisji. Dzięki zgodności z EasyMesh, ME60X pozwala na stworzenie domowej sieci Mesh z dowolnym routerem obsługującym ten standard, niezależnie od producenta.

Mercusys ME60X to wzmacniacz sieci bezprzewodowej działający w technologii Wi-Fi 6 oferujący prędkości do 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.

ME60X – nowy wzmacniacz sygnału Wi-Fi 6 od Mercusys

Urządzenia niewyposażone w kartę Wi-Fi takie jak np. starsze telewizory smart, konsole czy komputery stacjonarne podłączymy wbudowanym we wzmacniacz gigabitowym portem. ME60X może pracować również jako Access Point Wi-Fi 6. Wzmacniacz oferuje najnowszy standard szyfrowania WPA3.

Wbudowany wskaźnik siły sygnału pozwoli w prosty sposób znaleźć optymalne miejsce dla wzmacniacza. Jeśli chodzi o konfigurację wzmacniacza to odbywa się ona na trzy sposoby: poprzez mechanizm WPS, aplikację mobilną lub klasyczny interfejs przeglądarkowy.

Korzystając z aplikacji MERCUSYS dostępnej na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS lub Android użytkownik może także monitorować stan wzmacniacza, kontrolować jego funkcje oraz zmieniać jego ustawienia.

Produkt objęty jest trzyletnią gwarancją, a jego cena to około 180 zł brutto.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: ME60X – nowy wzmacniacz sygnału Wi-Fi 6 od Mercusys

 0