Media Expert zaprasza graczy na promocje z okazji Intel Extreme Masters

Media Expert zaprasza graczy na promocje z okazji Intel Extreme Masters

Potrzebujecie nowej myszki lub klawiatury, monitor powoli odmawia posłuszeństwa, a najlepiej to byłoby w ogóle kupić nowy sprzęt do grania? W takim razie nie mogliście trafić lepiej, bo Media Expert przygotował właśnie szereg atrakcyjnych promocji. Fani wirtualnej rozrywki mogą już korzystać z akcji „Rabaty dla Graczy!”, w ramach której cztery kategorie urządzeń gamingowych, tj. laptopy, komputery stacjonarne, monitory i akcesoria dla graczy, można nabyć w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. 

Na szczególną uwagę zasługują tu choćby:

  • 27-calowy zakrzywiony monitor MSI Optix w cenie 1499 PLN, czyli taniej aż o 400 PLN;

  • laptop dla graczy HP Omen z procesorem i5 i wydajną grafiką przeceniony o 500 PLN;

  • komputer MSI Infinity Intel Core i5 z kartą graficzną GeForce GTX 1660, który jest teraz tańszy o okrągły 1000 PLN!

A wszystko w związku z tym, że Media Expert został oficjalnym partnerem Intel Extreme Masters 2020 w Katowicach, które odbywa się w dniach 29 lutego-3 marca. Aż 16 drużyn z międzynarodowej czołówki zawodników Counter-Strike: Global Offensive zmierzy się o nagrody o łącznej wartości 500 000 dolarów! Jeśli chcecie obejrzeć ich zmagania na żywo, to musicie się pospieszyć, bo bilety wyprzedają się w zawrotnym tempie. A może chcecie wejść na mistrzowski poziom i stanąć do rywalizacji z najlepszymi? Wszystko jest możliwe, wystarczy ciężka praca i sprzęt dobrej jakości, a tego w sklepach sieci Media Expert nie brakuje. Sprawdźcie sami i zacznijcie zwyciężać!

Media Expert zaprasza graczy na promocje z okazji Intel Extreme Masters 2020

Jak zapowiada udział w tym wydarzeniu rzecznik prasowy Media Expert, Michał Mystkowski: "Atrakcyjne ceny na urządzenia, które pozwalają rozwijać pasję i umiejętności polskich graczy to element świętowania naszego oficjalnego udziału w Intel® Extreme Masters2020. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie. Zachęcamy również do odwiedzenianaszej strony mediaexpert.pl. W elektromarketach wszystkie produkty, biorące udziałw promocjach dla graczy oznaczone są specjalnymi wywieszkami." No to co, ruszamy na zakupy?

Pokaż / Dodaj komentarze do: Media Expert zaprasza graczy na promocje z okazji Intel Extreme Masters

 0