Metro Exodus na nowym trailerze. Gra skorzysta z zabezpieczenia Denuvo

Metro Exodus na nowym trailerze. Gra skorzysta z zabezpieczenia Denuvo

Do premiery Metro Exodus nie pozostało już wiele czasu. Gra trafi na półki sklepowe 15 lutego w wersjach na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. W związku z tym deweloperzy postanowili opublikować nowy trailer prezentujący dostępny w tytule arsenał broni. Do naszej dyspozycji oddano kilka rodzajów sprzętu, wliczając w to oczywiście klasyczne karabiny maszynowe. Warto podkreślić, że deweloperzy Metro Exodus umożliwią przeprowadzenie modyfikacji każdego posiadanego oręża. Podczas rozgrywki zdecydujemy więc, jakie konkretnie elementy zamontować na karabinie, a z których zrezygnować. Podkreślono zarazem, że pojawiające się karabiny muszą być w pełni realistyczne oraz funkcjonalne. Dodatkowo w ramach realizmu musimy dbać o posiadane pistolety, czyszcząc je regularnie, gdyż w sytuacji zaniedbania mogą się zacinać w najmniej oczekiwanym momencie.

Metro Exodus będzie ochraniane przez Denuvo.

Warto jeszcze podkreślić, że autorzy skorzystają z usług niesławnego Denuvo i umieszczą zabezpieczenie w grze. Co ciekawe, jest to swego rodzaju nowość, ponieważ wcześniejsze odsłony serii nie posiadały DRM. Miejmy nadzieję, że nowy obrońca przed piratami nie wpłynie na wydajność tytułu, jak to miał w zwyczaju robić z innymi ochranianymi produkcjami. Warto tutaj zaznaczyć, że Denuvo spotkało się z ogromną krytyką również za czas, w jaki ulegało piratom. Większość gier padła bowiem po maksymalnie kilkunastu dniach od debiutu, a kilku rekordzistów wytrzymało jedynie dobę - oby w tym przypadku sytuacja się nie powtórzyła.

Fabuła Metro Exodus ponownie przenosi nas do postapokaliptycznej przyszłości, w której musimy stawić czoła licznym niezwykle wytrzymałym mutantom. Znowu wskakujemy w buty znanego fanom serii Artymona, zmuszonego wraz z grupą kompanów do opuszczenia tunelu moskiewskiego i wyprawy w poszukiwaniu nowego domu, co nie będzie wcale łatwym zadaniem, biorąc pod uwagę niesprzyjające warunki otoczenia, wliczając w to stopień zniszczenia świata. Jedną z nowinek gry będzie cykl zmieniających się pór roku, albowiem opowiedziana przez bohaterów opowieść toczy się w ciągu 12 miesięcy. Dodatkowo Metro Exodus dużo bardziej niż poprzednicy nastawiony jest na swobodę taktyczną, co powinno uprzyjemnić rozgrywkę.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Metro Exodus na nowym trailerze. Gra skorzysta z zabezpieczenia Denuvo

 0