Microsoft i Bethesda pojawią się na targach Gamescom 2023

Microsoft i Bethesda pojawią się na targach Gamescom 2023

Targi gier w klasycznej formie zdają się odchodzić do lamusa. W tym roku kolejny raz wyłamali się organizatorzy największego święta graczy E3, a na polu bitwy został tylko Gamescom, który co roku odbywa się w Niemczech. Swój udział w tym wydarzeniu potwierdził Microsoft.

Microsoft i Bethesda pojawią się na Gamescom 2023

Mimo iż deweloperzy i wydawcy gier po pandemii koronawirusa wolą przygotowywać własne prezentacje, Gamescom nie podzielił losu E3 i odbędzie się w dniach 23-27 sierpnia w Kolonii. Potwierdzono, że Microsoft oraz Bethesda pojawią się na Gamescom 2023. Firmy zaprezentują różne nowości zmierzające na konsole Xbox oraz komputery, a wśród nich ma znaleźć się Starfield i zapewne kolejny fragment rozgrywki. Nie wiemy, czym dokładnie pochwalą się Microsoft i Bethesda, ale raczej nie będą to tytuły, o których nie wiemy. Chyba że zostaniemy pozytywnie zaskoczeni i na Gamescom zostanie pokazane coś konkretnego.

Microsoft i Bethesda zaprezentują gry na targach Gamescom 2023.

Warto przypomnieć, iż Microsoft z Bethesdą pochwalili się swoimi grami podczas czerwcowych wydarzeń gamingowych. Na Gamescom po rocznej nieobecności powróci Nintendo, które potwierdziło swoją obecność w Niemczech. Sony najwyraźniej ominie targi, rzecznik japońskiego producenta przyznał, że firma obecnie nie planuje wystawiać się w części biznesowej i publicznej targów w tym roku. Sony oficjalnie nie potwierdziło swego udziału w evencie, aczkolwiek patrząc na poprzednie lata, zapewne nie zobaczymy marki PlayStation na Gamescom 2023.

Jak wspomnieli organizatorzy eventu, pełna lista wystawców na Gamescom 2023 „będzie dostępna z odpowiednim wyprzedzeniem przed imprezą”. Do Kolonii wybiera się też Ubisoft, więc i tutaj poznamy ciekawe informacje dotyczące przyszłości serii Assassin's Creed czy Far Cry. Wydarzenie zapowiada się interesująco i miejmy nadzieję, iż wystawcy nas nie zawiodą i ujawnią ciekawe gry. Jak myślicie, czym zaskoczą nas wystawcy podczas Gamescom 2023?

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Microsoft i Bethesda pojawią się na targach Gamescom 2023

 0