Microsoft prezentuje limitowaną konsolę Xbox Series X na rocznicę marki Porsche

Microsoft prezentuje limitowaną konsolę Xbox Series X na rocznicę marki Porsche

Porsche, kultowa marka samochodów znana fanom motoryzacji na całym świecie obchodzi 75. rocznicę powstania. W związku z tym w ramach współpracy z Microsoftem przygotowano specjalną edycję konsoli Xbox Series X.

Specjalne wydanie Xbox Series X na rocznicę marki Porsche

Porsche produkujące popularne i drogie auta sportowe obchodzi kolejną rocznicę powstania, w związku z tym w ramach kooperacji z Microsoftem przygotowano specjalną konsolę dla graczy. Model Xbox Series X ma kolor nawiązujący do samochodu Porsche 963, który notabene w najbliższy weekend weźmie udział w dorocznym 24-godzinnym wyścigu Le Mans. Firma z Redmond wraz z niemieckim producentem pojazdów przygotowała łącznie 6 różnych wersji urządzenia, z czego pierwszą ujawniono podczas Summer Game Fest 2023. Jest to białe wydanie ozdobione logo Porsche oraz kilkoma paskami w różnych kolorach. Zbliżone zdobienie dostał kontroler.

Microsoft zaprezentował limitowaną, specjalną edycję Xbox Series X nawiązującą do marki Porsche.

Jeżeli liczyliście, iż Xbox Series X Porsche Edition kupicie w sklepie, nawet wydając krocie, to poczujecie rozczarowanie, bowiem specjalna wersja Xboxa będzie rozdawana w różnych konkursach - pierwsze sześć z tych limitowanych edycji sprzętu można wygrać w loterii. Eventy zostaną przeprowadzone w ciągu kilku miesięcy. Dodatkowo jest to dość limitowany model, wyprodukowano bowiem jedynie 75 egzemplarzy nawiązujących do marki Porsche. Zapisać do konkursu można się na tej stronie internetowej.

Czas na wzięcie udziału w loterii upływa 1 października. Jest ona dostępna tylko dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Niemiec, którzy ukończyli 18 lat. Chociaż urządzenia nie kupimy w oficjalnej dystrybucji, zapewne nie zabraknie osób, które po wygraniu swego egzemplarza wystawią go na aukcji.

Nadchodzi wyczekiwany Xbox Games Showcase

Tymczasem Microsoft przygotowuje się do swojej wielkiej prezentacji gier zmierzających na Xboxy. Wydarzenia Xbox Games Showcase/Starfield Direct/Xbox Games Showcase Extended transmitowane na żywo, na którym oczekujemy prezentacji nowych gier i kolejnych informacji o już istniejących produkcjach będą miały miejsce 11 czerwca o godzinie 19:00 i 13 czerwca o godzinie 19:00.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Microsoft prezentuje limitowaną konsolę Xbox Series X na rocznicę marki Porsche

 0