Microsoft przecenia swoją konsolę - Xbox One S w świetnej cenie

Microsoft przecenia swoją konsolę - Xbox One S w świetnej cenie

Sony ogłosiło wczoraj, że Czarny Piątek w jego wykonaniu już wystartował, co zaowocowało m.in. bardzo dobrymi cenami na PlayStation VR, więc jego największy rywal nie mógł pozostać dłużny.

Jeśli zatem nie należycie do fanów japońskiego koncernu lub po prostu nie macie ochoty spróbować gogli wirtualnej rzeczywistości na PlayStation 4, to gigant z Redmond przygotował dla Was alternatywę. A mowa o promocyjnym zestawie konsoli Xbox One S w wersji z dyskiem o pojemności 500 GB, wycenionym na 1099 PLN, w którym poza konsolą znalazły się również półroczny abonament na usługę Xbox Live Gold oraz 3 bardzo dobre gry. Może nie są to najświeższe tytuły, ale z pewnością zasługujące na uwagę, bo chodzi o Forza Horizon 3, Rise of The Tomb Raider i Quantum Break. Są to trzy ekskluzywne produkcje na platformy Microsoftu (choć wyłączność na Rise of The Tomb Raider była tylko tymczasowa), które zebrały naprawdę dobre oceny.

Jeśli szukacie tańszej alternatywy dla najmoćniejszych konsol na rynku i nie macie parcia na 4K, to nowa oferta Microsoft wydaje się być bardzo atrakcyjna

Nie da się ukryć, że w momencie swojej premiery za same te gry trzeba było zapłacić w sumie ok. 750 PLN, więc cena zestawu nie wydaje się wygórowana. I co prawda na rynku zadebiutowała właśnie “najmocniejsza konsola w historii”, czyli Xbox One X, ale nie wszyscy chcą i mogą korzystać z jego funkcjonalności, bo wymaga to spełnienia kilku dość kosztownych warunków, jak choćby TV z HDR i rozdzielczością 4K, a poza tym model X jest praktycznie dwukrotnie droższy i w tym przypadku nie możemy liczyć na żadne gry w zestawie. Promocyjnych zestawów można już szukać w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD oraz MediaMarkt.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Microsoft przecenia swoją konsolę - Xbox One S w świetnej cenie

 0