Microsoft przedstawił mocną ofertę Games with Gold na kwiecień

Microsoft przedstawił mocną ofertę Games with Gold na kwiecień

Dotychczas Microsoft w przeciwieństwie do Sony nie rozpieszczał zanadto posiadaczy swej konsoli darmowymi grami w ramach comiesięcznego abonamentu Gold. Oferta na kwiecień ma znacznie zmienić tę opinię. 

Jednak nadchodzący miesiąc ma być zgoła odmienny od wielu pozostałych, gdyż Microsoft zdecydował się przygotować naprawdę solidny zestaw dla posiadaczy subskrypcji Xbox Live Gold. Tym samym w kwietniu dostaniemy główne danie na Xbox One w postaci Assassin's Creed: Syndicate, który został wydany przez Ubisoft prawie trzy lata temu i przyjęty dość chłodno. Mimo wszystko, jeśli jest za darmo to zdecydowanie, warto zapoznać się bliżej z następnym wycinkiem historii o zakonie Assasynów. Kolejną dość interesującą pozycją jest Dead Space 2. Tytuł ma 7 lat na karku, ale uruchomimy go nie tylko na Xboxie 360, lecz również na obecnej generacji, dzięki wstecznej kompatybilności. Produkcja przenosząca nas w mroczne zakamarki kosmosu zdołała zebrać oceny na poziomie 87%, więc jak widać, potrafi sprawić wiele frajdy użytkownikom.

Z pewnością fanów serii Assassin's Creed ucieszy obecność w najnowszym Games with Gold Syndicate, czyli części umiejscowionej w wiktoriańskim Londynie

CARS 2, to z kolei tytuł ze stajni Disneya, stworzony na podstawie popularnego filmu animowanego i raczej nikomu poza najmłodszymi odbiorcami nie przypadnie do gustu. The Witness reprezentuje gatunek przygodówek z elementami logicznymi, gdzie świat obserwujemy z trybu pierwszoosobowego. W znacznym stopniu nawiązuje ona do legendarnej serii Myst. Warto także dodać, że za powstanie tegoż tytułu odpowiada małe, niezależne studio Thekla, mające na koncie stworzoną w 2008 roku grę Braid. Jak więc widzimy każdy znajdzie tu coś dla siebie. Pierwsze produkty zaczną pojawiać się stopniowo od 1 kwietnia, kolejne w połowie miesiąca. Zastąpią one m.in. Superhot, Quantum Conundrum, czy Trials of the Blood Dragon.

Lista na kwiecień:

  • Xbox One: The Witness (dostępna od 1 do 30 kwietnia) 
  • Xbox One: Assassin's Creed: Syndicate (dostępna od 16 kwietnia do 15 maja)
  • Xbox One + Xbox 360: CARS 2 (dostępna od 1 do 15 kwietnia)
  • Xbox One + Xbox 360: Dead Space 2 (dostępna od 16 do 30 kwietnia)

Pokaż / Dodaj komentarze do: Microsoft przedstawił mocną ofertę Games with Gold na kwiecień

 0