Microsoft ujawnił bardzo interesującą ofertę Xbox Live Gold na sierpień

Microsoft ujawnił bardzo interesującą ofertę Xbox Live Gold na sierpień

Microsoft ujawnił listę gier, które trafią do sierpniowej oferty dla abonentów Xbox Live Gold i należy przyznać, że jest to zdecydowanie jedna z najmocniejszych propozycji amerykańskiego giganta od bardzo długiego czasu, a posiadacze Xbox 360 oraz Xbox One będą mieli w co grać w tegoroczne wakacje. Na pierwszy ogień idzie Gears of War 4, czyli dostępna od prawie trzech lat produkcja autorstwa The Coalition / Black Tusk Studios. Fabuła czwartej odsłony istniejącej od 2006 roku marki skupia się wokół wydarzeń umieszczonych na planecie Sera, 25 lat po opowieści ukazanej w Gears of War 3. Przez konflikt z Locustami przytoczona planeta uległa diametralnie niekorzystnym zmianom i zaczęła być atakowana przez potężne burze. Single player przedstawia losy trójki bohaterów - JD Feniksa będącego synem legendarnego Marcusa Feniksa, Delmonta „Dela” Walkera oraz Kait Diaz, która ma być wiodącą postacią piątego epizodu. Gears of War 4 będzie dostępny do pobrania od 1 do 30 sierpnia na Xbox One.

W sierpniu abonenci Xbox Live Gold pobiorą cztery gry - Gears of War 4, Forza Motorsport 6, Torchlight oraz Castlevania: Lords of Shadow.

Kolejną propozycję skierowano do fanów gier wyścigowych. Microsoft chce udostępnić reprezentanta flagowej serii dostępnej na konsoli Xbox - Forzę Motorsport 6. Tytuł trafił do sprzedaży stosunkowo dawno, bo we wrześniu 2015 roku i tradycyjnie posiadacze najnowszej konsoli Amerykanów odebrali go dość pozytywnie. Co ciekawe szóstkę wydano w ramach 10 rocznicy istnienia marki dlatego też musiała zostać odpowiednio dopracowana. Oprawa graficzna to jeden z kluczowych elementów wyróżniających Forza Motorsport 6 na tle wielu innych konkurentów, chociaż nie jedyny, jakim chce nas przekonać producent. Następnym jest oczywiście w miarę przystępna również dla casualowych miłośników wyścigów mechanika rozgrywki. Grę subskrybenci Xbox Live Gold pobiorą w dniach 16 sierpnia i 15 września.

Nie zapominajmy także o interesującym hack'and'slash Torchlight od ekipy Runic Games. Opowieść produkcji umieszczono w tytułowej wiosce, z kolei nam przychodzi pokierować różnymi klasami — Alchemika, Niszczyciela oraz Pogromcy, z czego każda z nich dysponuje zupełnie odmiennymi drzewkami umiejętności. Istniejąca dziesięciu lat gra zebrała wiele pozytywnych opinii głównie ze względu na nietypową, kolorową oprawę wizualną. Przy okazji należy wspomnieć, iż niedawno tytuł całkowicie bezpłatnie udostępniło swoim użytkownikom Epic Games Store. Natomiast właściciele Xbox 360 oraz Xbox One pobiorą Torchlight w dniach 1-15 sierpnia. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o ostatniej darmowej dla subskrybentów Xbox Live Gold produkcji - Castlevania: Lords of Shadow. Co ciekawe nie jest to pierwsza odsłona cyklu, a jedna z kolejnych, która skupia się na postaci Gabriela, członka Bractwa Światła. Grę ściągniemy w dniach 16-30 sierpnia na Xbox 360 oraz Xbox One. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Microsoft ujawnił bardzo interesującą ofertę Xbox Live Gold na sierpień

 0